Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Лідери та новачки КВК презентували свої команди під час фестивалю Відкритої Ліги на Кубок ректора ЗНУ

Лідери та новачки КВК презентували свої команди під час фестивалю Відкритої Ліги на Кубок ректора ЗНУ

06.11.2015 15:02 Відкрита Ліга ігор КВК на Кубок ректора ЗНУ

5 листопада (напередодні Дня народження Клубу веселих і кмітливих) у ЗНУ стартував 23-ій сезон традиційної Відкритої Ліги ігор КВК на Кубок ректора ЗНУ. Ігри розпочалися фестивалем студентських команд вищих навчальних закладів. У ньому взяли участь 17 учасників, десятеро з яких цього вечора вперше вийшли на сцену.

Відкрив свято веселих та кмітливих і жартував із залом під час фестивалю керівник Студії КВК Центру культури ЗНУ Олексій Савицький. Він представив учасників і побажав їм успіхів, а також наголосив, що найкраща команда отримає грошовий заохочувальний приз від спонсорів. Цього дня за прихильність вболівальників та журі змагалися такі команди: «Каліфорнія» (ЗНУ), «Браун шуга» (ЗНУ), «Каша» (ЗНТУ і КПУ), «Умка» (Запорізький інститут економіки та інформаційних технологій), «Трансформери» (ЗНТУ), «Лихие будни» (КПУ), «Ежачий кисель» (ЗНУ), «Машинка» (збірна електротехнічного факультету ЗНТУ), «Лиловые ботинки» (ЗНУ), «Демоны» (біологічний факультет ЗНУ), «Конь на Е5» (ЕПК ЗНУ), «Город без мостов» (ЗІЕІТ), «Friends zone» (ФІФ), збірна «Маріуполь-Запоріжжя-Транзит», «Дилижанс» (ЗНУ), «Не просто пятница» (ЗНУ) та «Revolution» (ФІФ ЗНУ).
До складу журі фестивалю КВК увійшли: голова – завзятий гравець КВК та проректор КПУ Дмитро Єрмоленко, генеральний директор фірми «Іван-таксі» Іван Шмигля, багаторазивий призер Відкритої Ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ, колишній капітан збірної КВК ЗНУ Артем Пшеничний, учасниця команд КВК «ФИФА», «Проспект Металлургов», «Девичник», фіналістка та чемпіонка регіональних та всеукраїнських ігор КВК Ольга Нестеренко, а також, на правах групи підтримки команди журі, – чемпіон Відкритої Ліги КВК на Кубок ректора ЗНУ позаминулого року Дмитро Муринюк та гравець команди «Каліфорнія» Гліб Макарченко.
Цього дня вперше на сцені гучно дебютувала команда новачків факультету іноземної філології – «Revolution». Вони представили глядачеві мініатюри та пародії на політичні теми, жартували щодо взаємовідносин студентів та викладачів, молодіжного життя, вечірок та мультфільмів, не обійшли увагою й кохання, згадавши Амура та поліцію моралі. Також із твердим наміром «запалити зал» на сцену увірвалася друга команда дебютантів – «Не просто пятница». Її учасники представили свої версії шопінгу, поміркували на тему сімейних стосунків, показали, що, на їхню думку, трапилося б у випадку, якби водієм маршрутки була дівчина, та висловили свою думку щодо причини приходу глядачів на фестиваль КВК.
Виступ команди «Дилижанс» вразив глядацьку аудиторію і суддів своїм акомпанементом – дуетом бітбоксерів та виступом гітариста, хоча теми не вирізнялися оригінальністю. Друга команда новачків КВК, яку представив факультет іноземної філології, «Friends zone» побудувала свій виступ на інтризі, якою став конфлікт двох капітанів однієї команди. Однак, наприкінці виступу її учасники констатували факт, що головним досягненням команди має бути її єдність!
Учасники збірної «Маріуполь-Запоріжжя-Транзит», у свою чергу, демонстрували жарти з приводу побутових ситуацій «в деканаті», «в АТБ», «в сім’ї», «на районі» тощо, а свій виступ завершили віршованим рефреном: «Мир без шуток был бы просто жуток!». Саме тому гравці та публіка так люблять КВК.
Свою інтригу глядачеві представила команда «Город без мостов», використавши гру слів. До звичного кола тем ця по-діловому вдягнена команда додала чомусь медичну та овочеву тематику, вдало прооперувавши пацієнта, згадавши події після ночі на Хеллоуїн та відправивши «смерть» відпочивати на Мальдіви. Однак, з усіма ситуаціями гравці справилися вдало й весело, порадувавши вболівальників гарним гумором.
А от до «старців» команди ЕПК «Кінь на Е5» цього разу додалися нові сили. Добре знаний в ЗНУ як «Валєра-фотограф» Валерій Тимченко просто на сцені дав «малюкам» кілька уроків вдалої гри. Виступ цього новоствореного тандему був не менш влучним, ніж у попередні роки, на що шанувальники відповіли гучними оплесками.
Естафету підхопили «Лиловые ботинки» зі своїм нетрадиційним гумором та вічно сяючим Сонцем за плечима. Ця загадкова пара у своєму виступі повідомила, що хворі на невиліковну хворобу – дискомалярію. Окрім того, капітан команди запросив, усіх, хто має схильність до нестандартного гумору, поповнювати ряди їхнього скромного колективу.
Нарешті, на сцені з’явилися й учасники довгоочікуваної команди «Демони» - після невдалої першої спроби, вони, врешті-решт, таки виконали свою презентаційну композицію. А також змусили глядачів та організаторів замислитися над невиправною помилкою, яка, можливо, була допущена на біологічному факультеті під час не зовсім вдалого генетичного експерименту, у результаті чого на головах учасників команди з’явилися невеличкі ріжки. Але їм це не завадило пограти у такі цікаві ігри, як «Давай поженимся», перше знайомство хлопця з батьками дівчини тощо.
«Машинка» завітала до ЗНУ зовсім по-зимовому вдягненою – у шапках – та оголосила, що не звикла до такої теплої атмосфери, яка панує в Запорізькому національному. Вони, виступаючи після демонів, можливо, були змушені вдатися до екзорцизму. Вже досвідчені гравці у своїх сценках показали власне оригінальне бачення світу.
Іншою командою з нетривіальним гумором стала «Ежачий кисель», яка одразу заявила свої претензії на те, аби дібрати бали, які не змогла отримати у минулому сезоні. У створеному ними «магазині абсурду» кожен на свій смак міг отримати покупку, а також порозмірковувати над кумедними ситуаціями, з яких вдало виходить дотепна бабуся-продавець цього магазину, понастальгувати за Союзом і такими усіма шанованими голубами.
Але найвдалішими виступами стали виходи команд представників КПУ «Лихие будни», «старих знайомих» із ЗІЕІТ «Умка», та ЗНУ – «Браун шуге» і «Калифорния». Їх супроводжували вибухи гумору та сміху в залі, які підтвердили, що ці команди можуть скласти суперництво досвідченим гравцям КВК.
Незважаючи на декотрі затримки з технічних причин, вечір видався цілком вдалим і гості залишали залу з гарним настроєм. А заслужений заохочувальний приз від спонсорів дістався гравцям команди «Умка».
За результатами вечора участь у ¼ фінальних ігор КВК Відкритої Ліги на Кубок ректора ЗНУ, які планують провести у першій декаді грудня, візьмуть 14 кращих команд, до яких, на жаль, поки що не долучаться кілька команд-новачків.
Під час виступів гравців КВК волонтери у залі провели благодійний збір грошей, які будуть передані учасникам антитерористичної операції на Сході України.

Олена Хлистун