Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Модульне засідання Верховної Ради України від юридичного факультету

Модульне засідання Верховної Ради України від юридичного факультету

10.11.2015 14:28 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет навчання ділова гра

На юридичному факультеті Запорізького національного університету відбулася ділова гра у формі засідання Верховної Ради України. Його темою став розгляд двох законопроектів від студентів магістратури юридичного факультету. Друго-, третьо- та четвертокурсники взяли участь у діловій грі у ролі народних депутатів України. Загалом, присутніх на заході було стільки ж, скільки народних депутатів у Верховній Раді України – 450.

Спікером на засіданні був Владислав Левченко. Студенти Вікторія Одінцова та Владислав Петров представили законопроект «Про вогнепальну зброю цивільного призначення». Дар'я Руденко й Анастасія Панаріна запропонували законопроект «Про повне вилучення вогнепальної зброї з цивільного обігу».
Під час заходу тривали дебати між прихильниками в противниками цих варіантів законопроектів. Народні депутати вирішили підтримати варіант нормотворчого документу «Про повне вилучення вогнепальної зброї з цивільного обігу», за який проголосували 326 «депутати» із 450 присутніх.
Ділова гра відбулася за сприяння декана юридичного факультету ЗНУ Тетяни Коломоєць та завідувача кафедри конституційного та трудового права Ганни Журавльової.
Активну участь у заході брали студенти групи 8.34115-2: Вікторія Одінцова, Владислав Левченко, Владислав Петров, Анастасія Панаріна, Дарєя Руденко, Севіндж Джафарова, Інна Кулабухова, Емілія Татосян та Юрій Кравченко.

Інна Кулабухова,
студентка юридичного факультету

Схожі новини