Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету підвищують правову культуру запорізьких школярів

Студенти юридичного факультету підвищують правову культуру запорізьких школярів

11.11.2015 10:12 Все Факультети Юридичний Ліги студентів АПУ

Студенти юридичного факультету ЗНУ – активісти Запорізького осередку Ліги студентів Асоціації правників України – разом із співробітниками кримінальної міліції та центру безоплатної правової допомоги організували навчальний візит до школи № 109 м. Запоріжжя.

Метою їхнього проекту було підвищення правової культури учнів 5-8 класів Під час заходу організатори розіграли вісім театралізованих сценок, завдяки яким, діти змогли побачити, як поводити себе в різних ситуаціях. Також, гості провели правознавчу вікторину для дітей .
Наприкінці заходу учні поставили гостям низку запитань. Зокрема, їх цікавило, що робити якщо тебе переслідують, як реагувати коли на твоїх очах скоїли злочин, що робити якщо ти залишився дома один, а в квартиру намагається проникнути незнайомець. Також їм розповіли, що робити у випадках, коли дитину кличуть сісти в машину або її просять дати руку незнайомій люди, й розповіли про алгоритм дій у випадку, коли до когось звертається незнайома людина у стані алкогольного сп’яніння.

Анатолій Грашин,
медіаменеджер Запорізького осередку