Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Секрети екстремальної журналістики від кореспондента «1+1»

Секрети екстремальної журналістики від кореспондента «1+1»

11.11.2015 11:02 Все Факультети Журналістики

9 листопада відомий кореспондент ТСН Яків Носков розповів студентам 3-го та 4-го курсів факультету журналістики про методи роботи у зонах воєнних конфліктів. Круглий стіл за участю регіонального кореспондента телеканалу «1+1» відбувся у рамках предмету «Проблематика ЗМІ». Під час зустрічі його учасники розглянули основні аспекти висвітлення журналістами воєнних конфліктів і тероризму.

Гість розповів студентству про правила отримання та подання інформації під час воєнного конфлікту, а також під час перебування у гарячих точках. Зокрема, кореспондент поділився власним досвідом висвітлення збройних конфліктів у Єгипті та подій у зоні АТО, де він перебував неодноразово, продемонстрував студентам створений ним матеріал про кіборгів донецького аеропорту, а студенти мали змогу поставити цікаві запитання про кореспондентську діяльність самого журналіста та його колег.
За словами Якова Носкова, головне у матеріалах – не прив’язуватися до локацій техніки та місця розташування військових, бо цим може згодом скористатися противник, також треба мати при собі у зоні воєнних дій надійне екіпірування, намагатися зав’язати якомога більше ділових контактів у регіоні.
Модераторами зустрічі стали викладачі, доценти кафедри соціальних комунікацій Тетяна Іванюха та Ганна Полякова.
Цей візит Якова Носкова до ЗНУ – вже не перший, адже раніше також організовувалися тренінги та круглі столи для молодих журналістів. Такі зустрічі дають студентам практичні навички для подальшої роботи, тому їхнє проведення планується і надалі.

Ганна Пудлик