Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Юридичний факультет проводить наукові дослідження у Республіці Португалія

Юридичний факультет проводить наукові дослідження у Республіці Португалія

11.11.2015 15:57 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет закордонні стажуванння міжнародна співпраця

З 1 листопада 2015 року доцент кафедри історії і теорії держави та права юридичного факультету ЗНУ Олексій Макаренков розпочав піврічне стажування на базі юридичного факультету Університету Міньйо (Республіка Португалія) за програмою «Політичні і правові засоби забезпечення прав людини в умовах розбудови відкритого суспільства у Європі».

Серед його запланованих заходів: ознайомлення зі структурою і принципами роботи університету і юридичного факультету; з організацією роботи і відпочинку викладачів та студентів юридичного факультету, з принципами і правилами ділових взаємовідносин між ними; з організацією педагогічної роботи викладача – інноваційними способами (методами) підготовки до лекційних і семінарських занять, а також їхнього проведення; зі змістом і часовими нормами консультування студентів; інноваційними способами (методами) і обсягом допомоги студентам у розвитку їхніх здібностей до наукової праці; з організацією виховної роботи викладача – ступенем, формами і змістом його участі у розвитку правової, етичної, естетичної, а також психологічної, інформаційної та інших вимірів професійної культури студента-юриста. В рамках наукової роботи здійснюватиметься опрацювання відповідної фахової літератури – на романських мовах, а також англомовної – підготовка тематичних наукових робіт у погодженому між обома сторонами обсязі.
Також відбуватиметься обговорення інших заходів у напрямі налагодження плідних відносин між обома факультетами в організаційно-управлінській, науковій і педагогічній сферах. При цьому постійна комунікація студентів, адміністрації і колег з доцентом Олексієм Макаренковим забезпечуватиметься за допомогою електронної пошти (electronic mail) і відповідного програмного забезпечення (Skype та ін.).

Юридичний факультет