Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Правники ЗНУ розпочали спільну діяльність із представниками Центру розвитку кар'єри

Правники ЗНУ розпочали спільну діяльність із представниками Центру розвитку кар'єри

12.11.2015 09:55 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет договір

Вчора на юридичному факультеті ЗНУ відбулося підписання договору про співробітництво між представниками цього факультету (декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць) і Запорізькою громадською організацією «Центр розвитку кар'єри «Професіонали» (виконавчий директор Інна Бойко). В рамках виконання угоди того ж дня відбувся перший спеціальний тренінг для студентів та слухачів магістратури, який провів заступник директора цієї організації, випускник ЗНУ Кирило Дядя.

Керуючись спільними інтересами та відповідно до умов договору обидві сторони домовилися про проведення різнопланової спільної діяльності у різних напрямах правознавства, яка сприятиме підготовці пофесійних кадрів галузі права та науково-дослідній роботі. Так, мова йде про визначення пріоритетних напрямів спільної роботи: проведення наукових досліджень та різноманітних наукових заходів, навчальних курсів для студентів, магістрантів, аспірантів та науково-педагогічних співробітників, просвітницьких заходів, семінарів, конференцій, круглих столів, фокус-груп тощо, участі у програмах співробітництва з європейськими міжнародними фондами та організаціями, взаємоконсалтінг, а також участь у спільних проектах та обмін фахівцями.
Цього ж дня відбувся тренінг для студентів та магістрантів юридичного факультету, який був присвячений розгляду окремих категорій злочинів та кримінально-процесуальній документації. Цей захід проходив у рамках курсу «Кримінальний процес», який викладається на юридичному факультеті ЗНУ. Представник Центру розвитку кар'єри «Професіонали» Кирило Дядя зацікавив майбутніх правників низкою тем і формою роботи, під час якої були представлені відеосвідчення людей, що належать до різних прошарків населення і розповідають про випадки незаконного поводження, які трапилися із ними самими, або свідками яких вони були. Присутні в аудиторії після перегляду кожного окремого свідчення отримали можливість висловити свою думку з приводу кримінально-процесуальних порушень, з якими мали справу свідки, а також запропонувати свої варіанти вирішення ситуації.
Новий досвід, отриманий під час спілкування із гостем юридичного факультету, студенти визначили як корисний для відпрацювання навичок та здобуття компетенцій молодого правника. Подібні форми роботи планують й надалі практикувати у рамках спільної роботи юридичного факультету та Центру розвитку карьери «Професіонали».

Олена Хлистун

Схожі новини