Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі фізичного факультету ЗНУ відкрили роботу Школи юного фізика

Викладачі фізичного факультету ЗНУ відкрили роботу Школи юного фізика

12.11.2015 11:43

У листопаді розпочала свою роботу Школа юного фізика (м. Пологи). За пропозицією Пологівської районої адміністрації та за підтримки ректорату ЗНУ перше у цьому навчальному році заняття в Школі юного фізика провели викладачі фізичного факультету на базі Пологівської гімназії "Основа".

Заступник декана з навчальної роботи Анатолій Кулинич розглядав з 11-класниками силові та енергетичні характеристики електричного поля та розв'язував задачі на закон Ома для ділянки кола і для повного кола. Для учнів 10 класів вперше за історію існування Школи провели заняття з інформатики. Декан фізичного факультету Віталій Горбенко організував майстер-клас із конструювання програмного забезпечення. Протягом уроку школярі навчилися створювати програвач медіа-файлів з власним оригінальним інтерфейсом. А учні 9 класів, під керівництвом заступника декана з профорієнтаційної роботи Ірини Даценко, розглянули найважливіші поняття з теми "Електричний струм". Також вони вчилися розраховувати загальний опір електричних кіл.
За відгуками учнів, вчителів фізики та інформатики, які теж були присутні на уроках, заняття пройшли відмінно, учням дуже сподобалося викладання матеріалу науковцями фізичного факультету ЗНУ, у них виникло чимало запитань, на які викладачі ЗНУ надали вичерпні відповіді. "Задля розвитку творчого потенціалу школярів необхідно їхнє спілкування з вченими університету", - переконаний в цьому директор Пологівської гімназії "Основа" Олександр Гугля.
Для продовження роботи у цьому ж році очікується приїзд слухачів Школи юного фізика до ЗНУ, де буде організована екскурсія до обсерваторії та музеїв ЗНУ. Також гості побувають в лабораторіях фізичного факультету, де виконуватимуть роботи для закріплення пройденого матеріалу.

Фізичний факультет