Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На економічному факультеті обрали голову студентської ради

На економічному факультеті обрали голову студентської ради

12.11.2015 11:46 Все Факультети Економічний Економічний факультет студентське самоврядування вибори голови студради

11 листопада на економічному факультеті відбулися вибори голови факультетської студентської ради. Протягом дня, згідно з процедурою, яка встановлена в нормативних документах, що регулюють діяльність студентського самоврядування, всі охочі могли віддати свій голос за одного із двох кандидатів на цю важливу посаду: Герміне Багдарасян та Анну Морозову.

Майже місяць студенти знайомилися з передвиборчими програмами претенденток, а на дебатах,які відбулися 4 листопада, кандидати поділилися своїми планами щодо подальшого розвитку студентського самоврядування на факультеті, ще більшого урізноманітнення студентського дозвілля та, звичайно, щодо захисту інтересів студентів у всіх важливих і принципових питаннях.
За результатами таємного голосування новим головою студентської ради економічного факультету стала Анна Морозова – студентка 2 курсу, спеціальності «Фінанси і кредит». Анна поділилась своїми враженнями від виборчого процесу: «Перемога для мене дуже важлива, тому я задоволена можливістю обіймати таку почесну посаду! Ми з командою працюватимемо креативно на благо економічного факультету і нашого Запорізького національного університету! Плануємо втілювати нові ідеї, але й підтримувати традиції».

Схожі новини