Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відкрито сезон ігор з міні-футболу 2015 року на Кубок В’ячеслава Толока

У ЗНУ відкрито сезон ігор з міні-футболу 2015 року на Кубок В’ячеслава Толока

12.11.2015 15:58 Все Факультети Фізичного виховання Кубок першого ректора університету В’ячеслава Толока міні-футбол

Вчора в ігровій залі Спортивно-оздоровчого комплексу Запорізького національного університету відбулося урочисте відкриття турніру з міні-футболу на Кубок В’ячеслава Толока, колишнього ректора нашого університету (1984-2003 рр.)

Відсвяткувати цю спортивну подію, яка вже стала доброю традицією нашого вишу, прийшли представники обласної держадміністрації, спортивних організацій, керівники ЗНУ та СОК ЗНУ, учасники турніру та шанувальники футзалу. Під час відкриття цьогорічного спортивного заходу неодноразово було відзначено, що В’ячеслав Олександрович Толок – відомий на Запоріжжі науковець та спортсмен – надавав постійну підтримку молодіжному спортивному руху, як в нашому виші, так і у Запоріжжі. За часів його керівництва на базі університету була створена перша у Запоріжжі міні-футбольна молодіжна команда «Надія ЗНУ», керівником і тренером якої став Юрій Аристенко. Її перший склад увійшов в історію футзалу як перший призер чемпіонату України з міні-футболу сезону 1991-1992 років, а В’ячеслав Толок став першим почесним президентом цієї збірної. Саме тому щорічні змагання з міні-футболу пов’язані із його ім’ям, а його портрет і символічний Кубок зустріли цього урочистого дня учасників та гостей заходу. Відтак, молодіжна спортивна подія не залишилася без уваги обласних телеканалів та громадськості, а дехто з учасників цієї зустрічі вже не перший рік поспіль бере участь у змаганнях.
Під час урочистої частини відкриття турніру до присутніх у залі звернулися із привітаннями та побажаннями вдалої гри й перемоги найзавзятішим гравцям заступник начальника Управління молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації Едуард Багіров, начальник Запорізького обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Андрій Муштай, проректор з наукової роботи ЗНУ Геннадій Васильчук та головний суддя змагань, тренер збірної команди ЗНУ з міні-футболу «Надія-ЗНУ» Юрій Арестенко.
У день відкриття Кубку В.Толока відбулися чотири командні зустрічі, у яких взяли участь вісім збірних. Цей етап показав, що на турнірі зібралися доволі сильні та серйозні суперники, які продемонстрували завзяту гру. Однак, фортуна сприяла не всім, зокрема команда Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії, яка у минулому турі займала тверду позицію лідера, цього разу не отримала жодного очка. Інші місця розподілилися наступним чином: команда ЗНТУ виграла у представників Запорізького будівельного коледжу – 6:2; зустріч, у якій грали іноземці – учасники ЗДМУ-2 та ЗДІА, завершилася із рахунком 2:1; основна команда ЗДМУ виграла з абсолютною перевагою у збірної ХННРА – 5:0; а команда «Надія ЗНУ», яка цього разу зустрілася із представниками Економіко-правового коледжу, показала перевагу із рахунком 8:2.
Як повідомили організатори турніру, 16 грудня відбудеться остання гра за ІІІ місце та фінал Кубку В.Толока, а вже 23 грудня на базі ЗНУ проходитимуть ігри обласного суперкубку з міні-футболу. За його результатами кращі гравці будуть представляти Запоріжжя на всеукраїнських змаганнях. Окрім того, незмінний тренер міні-футбольної збірної ЗНУ Юрій Арестенко повідомив, що незабаром у СОК ЗНУ планується відкрити музей історії запорізького міні-футболу. Тут будуть представлені нагороди (кубки, медалі), які команда «Надія ЗНУ» здобула протягом майже чверті століття свого існування, а також – перший склад міні-футбольної збірної нашого університету.

Олена Хлистун

Схожі новини