Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ обрали свого переможця на щорічній фотовиставці газети «День»

Представники ЗНУ обрали свого переможця на щорічній фотовиставці газети «День»

16.11.2015 10:14 Все Факультети Журналістики Факультет журналістики фотовиставка

У Києві відкрилась 17 фотовиставка газети «День», яку відвідали студенти факультету журналістики Ілона Давиденкова, Марина Галич, Максим Савченко та викладач Наталія Виговська. Серед 350 робіт представники ЗНУ обрали роботу фотокореспондента інформаційного агентства «Українські Новини» Олексія Чумаченко під назвою «Задзеркалля». Цей кадр був зроблений під час підготовки шоу «Земля невгасимих сердець» Національного цирку України.

На фотографії зображена дівчинка-циркачка, яку перед виступом розігріває мати, все це відбувається в дуже тісному приміщенні, де на стінах розвішані афіші та декорації. Деяких відвідувачів дуже зацікавила ця фотографія. Хтось бачив на ній тяжку працю гімнастів. «Я уявляю, якою легкою буде ця дівчинка на сцені, але тут показано яким трудом їй це вдається. Через це стає дуже тяжко на серці», – говорить пенсіонерка Ольга Михайлівна.
Інших вражали погані умови для тренувань молодих спортсменів. «Я дуже збентежена через те, що спортсмени тренуються у таких жахливих умовах», – прокоментувала побачене молода мама Наталя Дребот.
А дехто не розумів навіщо витрачати стільки сил на таку діяльність. «З одного боку, це дуже добре, що дівчинка займається такою справою, але з іншого - це жорстоко. Я вважаю, що це невиправдана праця», - зазначив один із відвідувачів.
Загалом на Фотоконкурс «День-2015» надіслали понад 3200 робіт від учасників із усіх областей України та з-за кордону. Гран-прі отримали Руслан Канюка за свою роботу під назвою «Феміда опустила очі» з серії «Справа без терміну давності» та Михайло Марків за фотографію «Батьки системи». Приз «Золотий День» отримала Олександра Клименко за кадр під назвою «Союзник».

Ілона Давиденкова

Схожі новини