Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті обговорили нововведення кримінального законодавства

На юридичному факультеті обговорили нововведення кримінального законодавства

16.11.2015 09:00 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет

13 листопада на юридичному факультеті відбувся семінар-колоквіум на тему: «Нові положення у кримінальному законодавстві України», який організували студенти 3 курсу юридичного факультету за участю к.ю.н., доцента кафедри кримінального права та правосуддя Оксани Узунової.

У процесі проведення семінару-колоквіуму порушувалися актуальні проблеми методології та методики кримінального права в умовах нових реформаційних процесі в України. Окремо було звернуто увагу на зв’язки кримінального законодавства з іншими галузями права: конституційним, кримінальним процесуальним, кримінально-виконавчим, кримінологією та криміналістикою.
Учасники семінару дійшли висновку, що дуже актуальною проблемою сьогодення є проблема кримінальної відповідальності юридичних осіб та застосування до них заходів кримінально-правового характеру. Крім того, не менш актуальними є проблеми пов’язані із запровадженням кримінальної юстиції в Україні.
Підсумовуючи, учасники семінару-колоквіуму наголосили на тому, що необхідно підвищувати правильність застосовування норми кримінального права при кваліфікації злочинів, особливо тих, що пов’язані із національною безпекою України; правильно орієнтуватися в чинному кримінальному законодавстві; вміти аналізувати проблемні питання і висловлювати по них свої думки. А це, в свою чергу, сприятиме безпомилковому застосовуванню теоретичних знань та кримінального закону до конкретних фактів та ситуацій.

Юридичний факультет

Схожі новини