Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі економічного факультету подарували студентам концерт і гарний настрій до свята студентів

Викладачі економічного факультету подарували студентам концерт і гарний настрій до свята студентів

17.11.2015 09:59 Все Факультети Економічний Економічний факультет Міжнародний день студентів

Напередодні Міжнародного дня студентів викладачі економічного факультету за доброю традицією, яка вже існує на факультеті чотири роки, привітали своїх студентів зі святом. Вони співали, показували гумористичні сценки зі студентського життя під час концертної програми, а також відзначили участь найактивніших студентів у науковому, громадському та спортивному житті університету.

Сюрприз насправді вдався, бо був неочікуваним як для студентів, так і для викладачів. Яскрава музично-хореографічна програма, супроводжувана привітаннями та жартівливими виступами викладачів і гостей, не залишила байдужими глядачів. Першими присутніх у залі привітами із молодіжним святом ведучі та старійшина економічного факультету – доцент кафедри фінансів та кредиту Тарас Шевченко. Як старший наставник, він не тільки звернувся до студентів із побажаннями успіхів та щасливого життя, а й нагадав, що треба завжди пам’ятати про корені свята і про тих, хто стояв на початку його історії. Він розповів, що свято веде свою традицію від студентів Чехії, які розпочали боротьбу із фашистськими загарбниками під час окупації їхньої країни у 1939 році. А три роки потому, в Лондоні відбулася Міжнародна зустріч студентів, під час якої було вирішено на честь загиблих чеських студентів щорічно відзначати цю дату як День студента. Згодом святкування підтримали представники різних країн і свято перетворилося на міжнародне.
Окрім цього, шановний представник викладацько-професорського складу дав настанову молоді рівнятися на кращих представників людства. Зокрема, таким прикладом для англійських студентів виступає всесвітньо відомий вчений, який виявив свої таланти не в одній галузі знань – Томас Юнг – фізик, механік, лікар, астроном та сходознавець. Завершуючи свій виступ, Тарас Григорович наголосив: «Тільки всебічно розвинена людина може розвивати суспільство на краще і робити його щасливішим».
Привітала студентів із визначною для них подією і декан економічного факультету, професор Алла Череп. Вона прозвітувала перед присутніми про досягнення студентів факультету. Також відбулося урочисте вручення понад 130 грамот найкращим та найактивнішим студентам, які виявили свої здібності у навчанні, науковій діяльності та спортивному житті університету.
Викладачі підготували своїм студентам сюрпризи. Так, представники кафедри обліку та аудиту за допомогою долоней та ніг створили у залі музику дощу. Викладачі кафедри управління персоналом і маркетингу, згадуючи власні студентські роки та спостерігаючи за сучасними студентами, продемонстрували присутнім сценки зі студентського життя, оздоблюючи усе створеними ними жартівливими піснями. А от співробітники кафедри економічної кібернетики одразу на сцені протестували рівень інтелекту сучасних студентів за допомогою спеціальної вікторини.
На концерт також завітали гості: ансамбль акробатичного рок-н-ролу «ДІКСІ» під керівництвом випускниці економічного факультету Світлани Зульфугарової, чемпіон світу з хіп-хопу, фіналіст шоу «Україна має талант» Віталій Тищенко та лауреат міжнародних конкурсів артистів естради Дмитро Іванов. До речі Дмитро не тільки подарував винуватцям свята пісню зі свого репертуару, а й представив свого учня з вокалу – завідувача кафедри управління фінансово-економічною безпекою і проектами Олександра Лепьохіна, з яким у дуеті вони виконали улюблену українську пісню «Два кольори».
Вдячні глядачі привітали артистів гучними оплесками та квітами. Свято и душевне тепло, яке сьогодні подарували викладачі своїм студентам, залишиться на довго у спогадах і в душах молодих людей.

Олена Хлистун

Схожі новини