Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся семінар від видавництва Кембриджського університету

У ЗНУ відбувся семінар від видавництва Кембриджського університету

18.11.2015 13:01 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології міжнародна співпраця

17 листопада на базі Запорізького національного університету за сприяння факультету іноземної філології відбувся методичний семінар для вчителів та викладачів англійської мови в рамках осіннього методичного туру Cambridge English: Real-life teaching, learning and assessment, що проводиться видавництвом Кембриджського університету (Cambridge University Press) та екзаменаційним департаментом Кембриджського університету (Cambridge English Language Assessment).

На семінарі були представлені дві лекції: «Лінгвокраїнознавчий аспект навчання англійській мові» (доповідач - пані Ольга Мадилус (Olha Madylus) - тренер та автор методичних матеріалів та посібників (Велика Британія)); «Підготовка до складання тестів на визначення рівня володіння англійською мовою за європейською системою оцінювання рівнів іноземної мови (на прикладі рівня В1)» (доповідач – пані Джилліан Хортон-Крюгер (Gillian Horton-Krueger) - Голова департаменту оцінювання у Північній Європі, Cambridge English Language Assessment (Велика Британія)).
Під час перерви учасники семінару (а їх було близько ста) могли ознайомитись з інформаційними матеріалами екзаменаційних центрів та літературою для навчання англійській мові. Наприкінці організатори влаштували лотерею за анкетами учасників, призами в якій були методичні матеріали. Робота семінару відкрила нові можливості співробітництва між викладачами університету та екзаменаційним департаментом і видавництвом Кембриджського університету.

Підготувала інформацію
заступник декана з виховної роботи ФІФ Марина Воробйова