Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Економіко-правничому коледжі ЗНУ відсвяткували день студента

У Економіко-правничому коледжі ЗНУ відсвяткували день студента

18.11.2015 15:32 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Економіко-правничий коледж конкурс свято День студента

17 листопада в Економіко-правничому коледжі ЗНУ відзначають міжнародний День студента. Уже доброю традицією для його колективу і студентів стало влаштовувати до цього свята День самоврядування.

Цього дня всі охочі студенти змогли спробувати себе в ролі викладачів, провівши лекції та практичні заняття. А роль директора коледжу цього дня взяв на себе Ілля Максимов. «Заступники директора» і «завідувачі відділеннями» – активісти студради коледжу Анастасія Преподобна, Анастасія Шевченко, Валерій Тимченко, Ольга Мішевська, Ольга Різенко – працювали злагоджено і гарно впорались з покладеними на них обов’язками. Зокрема, упродовж робочого дня «керівниками» розглядались питання про ставлення студентів до навчання та відвідування ними навчальних занять.
А для того, щоб навчальні заняття проходили у звичному режимі, потрібна була ретельна підготовка викладачів-дублерів. Заздалегідь «майбутні викладачі» ознайомилися з навчальним матеріалом, складали конспекти занять, підбирали цікавий факти, виявивши неабияку наполегливість і старанність, створювали презентації. Упродовж чотирьох пар вони пояснювали нові теми, закріплювали попередні, підтримували дисципліни в групах та збагачували студентів новими знаннями.
Директор коледжу Олена Грибанова відзначила гідну роботу всього «керівного і викладацького складу» студентів, подарувавши всім учасникам Дня самоврядування науково-методичні книги.
Під час великої перерви на другому поверсі пройшов популярний серед студентства конкурс на найкращий торт. Одна з його умов, які мають обов’язково виконані під час участі в конкурсі, що має характеризувати майбутню професію. У кулінарному змаганні взяли участь студенти-першокурсники, а студенти старших курсів та викладачі коледжу оцінювали дивовижні кулінарні вироби.
За результатами голосування, 1 місце у цьому році виборола група К 34-15 (спеціальність «Правознавство»), що представила торт у вигляді Конституції України (78 голосів). 2 місце здобула група К 36-14 (спеціальність «Організація виробництва») (71 голос) за свій креативний різнокольоровий торт. 3 місце – в об’єднаній групі першокурсників «фінансистів» та «бухгалтерів» (54 голоси).
Завершився День студента концертом найкращих номерів найталановитіших учасників конкурсу «Дозвольте відрекомендуватися», який відбувся у актовій залі 2 навчального корпусу.

Ірма Федючок,
завідувач педагогічного відділення Економіко-правничого коледжу

Схожі новини