Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До Дня студента в ЗНУ нагородили найталановитіших першокурсників

До Дня студента в ЗНУ нагородили найталановитіших першокурсників

18.11.2015 16:42 Все Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Університет свято конкурс «Дозвольте відрекомендуватися: 1 курс» День студента

Для студентства Запорізького національного університету 17 листопада, День студента, – завжди важливий та довгоочікуваний. І не лише тому, що вони приєднуються до загального святкування: саме цього дня на головній сцені нашого вишу відбувається гала-концерт, що складається з найкращих номерів чотирьох конкурсних днів творчого змагання «Дозвольте відрекомендуватися: 1 курс!». Також під час цього заходу традиційно визначають, першокурсники якого факультету зарекомендували себе як найталановитіші та найкреативніші студенти, та нагороджують переможців факультетських, університетського й обласного етапів конкурсу «Студент року».

Саме тому ще до офіційного початку гала-концерту актова зала навчального корпусу № 2 ледь змогла вмістити всіх охочих бути присутніми на заході. Схвильовані першокурсники чекали на рішення вимогливого професійного журі, а студенти старших курсів завітали на концерт не лише задля того, щоб насолодитися святковою програмою, а ще й аби підтримати наймолодших представників своїх факультетів та порадіти їхнім успіхам.
Ведучі заходу – студенти Ліна Ващенко, Андрій Левадний, Алла Кучменко та Андрій Абліцов – привітали всіх присутніх в залі із чудовим святом, наголосивши, що «студент – це стан душі, тому колишніх студентів не буває».
Після того, як учасники хору Центру культури ЗНУ урочисто виконали відомий гімн усіх студентів «Gaudegamus», на сцену запросили почесного гостя свята – проректора з науково-педагогічної роботи Володимира Волкова. Володимир Петрович привітав колег та студентів присутніх у залі, наголосивши, що наша нація – найосвіченіша у світі. «У сучасному світі розвиток держави нерозривно пов'язаний із розвитком науки», – наголосив він. – «І саме від зусиль кожного з нас залежить наскільки швидко відбуватиметься поступ України. Та не менш важливим для кожного є безперервний розвиток до людини духовної, вдосконалення себе. Тож від імені адміністрації ЗНУ хочу на честь свята побажати усім вам сил та натхнення задля безперервного руху вперед».
До цих щирих привітань на адресу всіх присутніх приєдналась і начальник відділу виховної роботи ЗНУ Світлана Кондратенко. Також Світлана Вікторівна вручила нагороди переможцям факультетських, університетського та обласного етапу конкурсу «Студент року-2015». Вона наголосила, що керівництво вишу відзначило кращих студентів не лише Почесними грамотами, але й грошовими стипендіальними виплатами: переможці факультетських етапів змагання отримають по 300 грн., а університетської – по 500 грн.
Цього року переможцем університетського конкурсу «Студент року-2015» в номінації «Студент – лідер студентського самоврядування року» стала Оксана Вітковська (економічний факультет), в номінації «Студент – суспільний діяч року» – Альона Лепська (юридичний факультет), «Студентом – вченим року» стала Оксана Пятник (факультет соціальної педагогіки та психології). У номінації «Студент – староста року» кращим виявився Владислав Стащук (економічний факультет), у номінації «Студент – спортсмен року» – Сергій Фролов (юридичний факультет), «Студент – журналіст року» – Євгенія Науменко (факультет журналістики), «Студент – волонтер року» – Анна Аранжій (факультет соціології та управління), «Студент – патріот року» – Наталія Соловйова (факультет журналістики), а «Студентом – артистом року» визнано Алісу Кривошеєву (факультет іноземної філології).
Окремо відзначили переможців обласного етапу конкурсу Альону Лепську з юридичного факультету (номінація «Студент-суспільний діяч») та Євгенію Науменко з факультету журналістики (номінація «Студент – журналіст року»).
Переможців у всіх номінаціях глядачі винагородили гучними оплесками. Не менш радісно присутні на заході зустрічали всі номери гала-концерту в номінаціях: «Україна понад усе», «Творчість молоді світу» та «Погляд кохання». Першокурсники демонстрували свої чудові голоси, виконуючи ліричні композиції, присвячені любові до Батьківщини або пристрасному коханню, або ж намагалися потішити публіку жартівливими вокальними композиціями. Не менш різноманітними були хореографічні номери: студенти виконували як народні запальні танці та пристрасні танцювальні сцени, так і підготували виступи, де поєднувалися елементи брейк-денсу та акробатики. Цікавим доповненням до конкурсної програми стали акробатичні етюди, виступ команди КВК, номери оригінального жанру тощо.
Кульмінацією заходу, очікувано, стало нагородження переможців конкурсу «Дозвольте відрекомендуватись: 1 курс!». Директор Центру культури Андрій Бондаренко привітав всіх учасників творчого змагання, відзначивши високий рівень цьогорічної підготовки його учасників та їхні мистецькі здібності. Також він висловив сподівання, що найкращі першокурсники ще не раз протягом навчання зійдуть на сцену Запорізького національного університету, аби потішити глядачів своїми талантами. Андрій Вікторович вручив Почесні грамоти та Подяки за підписом ректора ЗНУ Миколи Фролова учасникам конкурсу та тим, хто допомагав першокурсникам у підготовці.
Так, перемогу в номінації «Найкраща співачка-2015» здобула студентка філологічного факультету Катерина Бойко, у номінації «Кращий актор» відзначили студента факультету соціології та управління Станіслава Подгайного, у номінації «Краща актриса» – студентку біологічного факультету Анастасію Грехову, у номінації «Кращий ведучий» – студента факультету журналістики Віктора Посунька, у номінації «Краща ведуча» – студентку Економіко-правничого коледжу Анастасію Грінь. У номінації «Кращий хореограф-постановник» перемогла студентка факультету іноземної філології Богдана Тернос, у номінації «Найкраща танцівниця» – студентка історичного факультету Катерина Бєлік, у номінації «Кращий номер оригінального жанру» – студентка Економіко-правничого коледжу Дар'я Павелко. Колектив філологічного факультету відзначили в номінації «Краща режисура», а колектив юридичного факультету – в номінації «Кращий сценарій». Команду КВК факультету соціології та управління винагородили грамотою в номінації «Краща команда КВК».
Також Подяками ректора ЗНУ Миколи Фролова «за чудову організацію та підготовку виступу першокурсників в рамках конкурсу «Дозвольте відрекомендуватися, 1 курс!» та з нагоди Міжнародного Дня студента» винагородили голів культурно-масових секторів студентських рад усіх факультетів.
Крім того, координатор Всеукраїнської благодійної акції «Від серця до серця» Оксана Лещенко вручила представникам волонтерського руху ЗНУ статуетку «Золоте серце-2015», оскільки саме студенти нашого вишу найактивніше долучилися до збору коштів на придбання реанімаційного обладнання для дитячої лікарні, зібравши 3393 грн. Вона подякувала нашим студентам за небайдужість та активну життєву позицію. Крім того, Андрій Бондаренко наголосив, що молодь Запорізького національного активно бере участь у різноманітних волонтерських акціях. Так, за рік наші студенти зібрали 136 тис. 96 грн.
Окремо визначили переможців за конкурсними днями. Так, першого конкурсного дня 1 місце посіла команда історичного факультету, 2 – факультету менеджменту та біологічного факультету, а 3 – математичного факультету. У другий конкурсний день перемогли першокурсники юридичного факультету, 2 місце посіли представники факультету соціології та управління, а 3 – фізичного факультету. Третього конкурсного дня 1 місце посіли студенти філологічного факультету, 2 місце –факультету журналістики, 3 – економічного факультету та факультету соціальної педагогіки та психології.
В останній конкурсний день переможцем стали представники Економіко-правничого коледжу, на 2 місці цього дня опинився факультет іноземної філології, на 3 – факультет фізичного виховання.
Що ж до загальноуніверситетського заліку, то Гран-прі конкурсу «Дозвольте відрекомендуватися: 1 курс!» здобула команда Економіко-правничого коледжу. На 1 місці – студенти факультету іноземної філології, на 2 – студенти факультету фізичного виховання, на 3 – філологічного факультету. Студенти старших курсів факультетів-переможців гучними оплесками винагородили першокурсників. Особливо раділи своїй заслуженій перемозі представники коледжу.

Схожі новини