Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Гуртожиток ЗНУ № 4 – серед переможців міського огляду-конкурсу

Гуртожиток ЗНУ № 4 – серед переможців міського огляду-конкурсу

19.11.2015 11:33 Все Факультети Економічний Університет гуртожиток свято конкурс перемога

17 листопада до Міжнародного дня студента Департамент освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради організував на базі кінотеатру ім. Довженка святкову програму для кращих студентів нашого міста. Традиційно під час свята нагородили найактивніших запорізьких студентів, чиї зусилля спрямовані на розвиток студентського молодіжного руху в місті. Крім того, відзначили кращі студентські гуртожитки, які брали участь у міському огляді-конкурсі. Серед нагороджених були і представники гуртожитку № 4 Запорізького національного університету.

Наш гуртожиток став кращим у номінації «За створення належних умов для проживання студентської молоді». Почесну грамоту і цінний подарунок від начальника відділу по роботі з молоддю та сім'єю Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради Ігоря Філіпенка отримав голова студентської ради гуртожитку ЗНУ № 4, студент 4 курсу економічного факультету Віталій Огризко.
Крім самого Віталія, участь у заході взяли представники студради нашого гуртожитку: студентка 4 курсу економічного факультету Олена Решетняк, першокурсниця фізичного факультету Катерина Мимрик, третьокурсниця економічного факультету Євгенія Зубко, студентка 5 курсу цього ж факультету Альона Скорик, першокурсники економічного факультету Олег Чуб і Владислав Єфременков та інші. Усі вони запевнили, що в них залишились найприємніші враження від участі у святкуванні.
Так, у холі кінотеатру для учасників заходу організували гейм зону «Територія ігор», де кожен охочий міг зіграти у настільний футбол, спробувати свої сили у баланс-борді чи інтелектуальній вікторині, присвяченій програмуванню. На всіх переможців очікували солодкі призи. Крім того, на заході обладнали фотозону для охочих сфотографуватись із атрибутами студентського життя. Завершилися урочистості показом фільму «Стів Джобс», котрий справив на глядачів неабияке враження.
Коментуючи участь наших студентів у святкуванні, а також перемогу університету в конкурсі, Віталій Огризко відзначив: «Свято було дуже вдалим і, звісно, приємно, що наш гуртожиток здобув перемогу у міському огляді-конкурсі. Певен, у цьому є заслуга і самих студентів. Усі члени нашої студентської ради доклали чимало зусиль, аби зробити життя мешканців комфортним, цікавим і насиченим. Оскільки в гуртожитку живуть представники різних факультетів, наша мета – організовувати їм цікаве дозвілля, створити умови задля їхнього комфортного й корисного спілкування. У гуртожитку постійно проходять засідання круглих столів, ігри, спортивні змагання тощо. Також ми влаштовуємо суботники з благоустрою території і дуже вдячні студентам, які активно беруть участь у прибиранні. Сподіваюся, що спільними зусиллями ми зможемо зробити життя наших студентів ще комфортнішим і цікавішим».
Начальник відділу виховної роботи ЗНУ Світлана Кондратенко наголосила, що цього року гуртожиток № 4 вперше був представлений на відповідному огляді-конкурсі. У попередні роки наш виш подавав до участі у змаганні документи на гуртожитки №№ 2 і 3. І відразу умови для проживання студентів нашого вишу справили дуже позитивне враження на комісію. Як відзначила Світлана Вікторівна, «члени авторитетної комісії були приємно вражені тим, що попри нелегкі для всієї нашої крани часи у нашому гуртожитку триває косметичний ремонт. Справді, адміністрація університету, зокрема ректор ЗНУ Микола Фролов докладає чимало зусиль, аби забезпечити нашим студентам якісні умови для навчання і проживання. Крім того, такій високій оцінці стану гуртожитку забезпечила активність його студентської ради, яка справила найприємніше враження на членів комісії. Варто зауважити, що небайдужість студактиву ЗНУ та прагнення самих представників молоді забезпечити комфортні умови для навчання й відпочинку студентів у гуртожитках відзначались під час цього огляду-конкурсу й у попередні роки його проведення».

Таміла Тарасенко

Схожі новини