Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для викладачів підготовчих курсів провели консультативну зустріч

Для викладачів підготовчих курсів провели консультативну зустріч

19.11.2015 11:40 Все Факультети Біологічний Іноземної філології Історії та міжнародних відносин Математичний Філологічний Відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтація

Вчора, 18 листопада, відбулася консультативна нарада для науково-педагогічних працівників, які викладають у абітурієнтів підготовчих курсів Запорізького національного університету. Організатором заходу виступив відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування. Кожен із викладачів отримав персональне індивідуальне завдання щодо особливостей організації своєї роботи, а також детальні консультації щодо алгоритму вибудови міжособистісних комунікацій із майбутніми студентами.

За словами начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлії Паскевської, важливим складником успішної роботи підготовчих курсів є також налагодження комунікації «викладач-відділ». Адже в умовах стрімкого розвитку освітньої галузі, законодавчих змін, нормативної бази дуже часто саме завдяки якісному зв’язку цього ланцюжка можна вчасно донести важливу інформацію кожному абітурієнтові. А значить допомогти йому оперативно відреагувати на ті чи ті зміни умов вступу-2016, відкоригувати його план роботи протягом року, щоб він якісно підготувався до необхідних випробувань.
Присутні на зустрічі викладачі безумовно підтримали такі корисні ініціативи та висловили вдячність працівникам відділу за ту важливу роботу, яку він щоденно координує. Обговорити важливі поточні питання змогли, зокрема, Станіслав Черкасов та Вікторія Ликова (історія), Анна Люшинська та В’ячеслав Александров (англійська мова), Олена Костенко (німецька мова), Надія Опашнюк (французька), Оксана Ткачук (хімія), Анатолій Ткаченко (фізика), Ігор Зіновєєв (математика), Кристина Пирогова та Тетяна Іванець (українська мова), Вікторія Яранцева (біологія).
Координатором роботи підготовчих курсів від відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування є Дарина Гедікова. Саме з нею за потреби можна узгодити нагальні питання щодо ведення та заповнення журналу «Обліку виконання освітнього навантаження викладачами», заповнення листу обліку виконання навчальної роботи, введення журналів відвідування занять слухачами, забезпечення наявності аудиторного фонду. Крім того, важливою умовою якісної роботи відділення лишається й належне оформлення робочих програм і надання їх до відділу у відповідні терміни.
Також до завдань викладачів включили проведення проміжного контролю серед слухачів за кожною дисципліною та розробку ключів до тестових завдань для підсумкової атестації 2016 року по кожній дисципліні. Що ж до тестових зошитів, то їх рекомендували отримати у відділі.
Важливо відзначити, що кожен викладач враховує відповідність змісту своїх розробок із вимогами програм зовнішнього незалежного оцінювання, які можна знайти у вільному доступі на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.
На зустрічі цікавилися і термінами роботи підготовчих курсів Запорізького національного. Так, незважаючи на той факт, що навчання на них вже триває, в індивідуальному порядку ще існує можливість стати слухачем доуніверситетського відділення.

Марія Канцелярист

Схожі новини