Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Кращі шашкістки ЗНУ навчаються на факультетах економічному, філологічному та СПП

Кращі шашкістки ЗНУ навчаються на факультетах економічному, філологічному та СПП

20.11.2015 13:26 Все Факультети Економічний Соціальної педагогіки та психології Фізичного виховання Спартакіада ЗНУ шашки економічний факультет філологічний факультет СПП

Вчора завершився черговий етап 52-ої студентської спартакіади ЗНУ – змагання з шашок серед дівчат. У ньому взяли участь команди усіх факультетів нашого університету, за виключенням юридичного.

Змагання з шашок серед дівчат тривало чотири дні поспіль, гра проходила за круговою системою. Команди кожного факультету були представлені чотирма діючими гравцями (плюс один запасний). Суддею змагань з шашок виступила старший викладач кафедри фізичного виховання Галина Єсіонова.
За результатами змагань, 1 місце посіла команда економічного факультету, 2 місце – команда філологічного факультету, а 3 місце дісталося гравцям факультету соціальної педагогіки та психології. Команду економічного факультету на цьому етапі представляли студентки Яна Пухир, Юлія Щербак, Діана Буряк та Анжеліка Сомік. Щасливі своєю перемогою, дівчата поспішили повідомити цю радісну новину своїм наставникам та друзям на факультеті. Зокрема, третьокурсниця Юлія Щербак, здобула 10 перемог в 11 турах. Також своїми враженнями від гри поділилася студентка 2 курсу Яна Пухир: «Хочу подякувати усім дівчатам, які були гідними суперницями, а також своїй команді, бо підтримка та оптимізм, яким заряджають друзі, дуже допомагають, а це у свою чергу, мотивує до перемоги».
Усі переможці були відзначені грамотами та медалями, які їм вручив заступник директора зі спортивно-виховної роботи СОК ЗНУ Олександр Петренко.
Олександр Іванович також відзначив велику зацікавленість студенток у проведенні таких змагань. Попри відсутність глядачів під час гри, за них вболівали друзі та рідні. Окрім того, найкращі гравці незабаром візьмуть участь у складі збірної нашого вишу в обласних змаганнях з шашок, які проходитимуть між молодіжними командами вищих навчальних закладів нашого міста.

Схожі новини