Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ провели круглий стіл про волонтерську діяльність

На факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ провели круглий стіл про волонтерську діяльність

25.11.2015 16:50 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології круглий стіл

24 листопада на факультеті соціальної педагогіки та психології відбувся круглий стіл для волонтерів «Я прагну бути корисним». В проведенні заходу взяли участь студенти спеціальності «Соціальна педагогіка» та «Практична психологія» – всі, кому не байдужа тема волонтерства . Серед запрошених гостей круглого столу були представники громадських та волонтерських організацій, зокрема «Твори добро, Україна», волонтерського сектору при факультеті ФСУ «Студентське серце», центру екологічного виховання тощо.

Серед питань, що пропонувалися для обговорення були такі, як: обмін досвідом діяльності в сфері волонтерства; обговорення проблем, які постають перед волонтерськими організаціями щодо їх діяльності; визначення перспектив майбутньої співпраці вишу та волонтерських організацій.
Учасники круглого столу відзначили, що на сьогоднішній день послуги волонтерів потрібні, як ніколи раніше, щоб допомогти вирішити першочергові проблеми в соціальній, економічній, культурній, гуманітарній та миротворчій сферах. Посилюється бажання людей надавати свої послуги в якості волонтерів а організації готові приймати волонтерів та навчати їх на безкоштовних тренінгах-семінарах. Студентів зацікавила інформація про можливість додатково навчатися та мандрувати країнами світу в якості волонтера.

Підготувала Наталя Мамай,
завідувач навчальної лабораторії соціальної педагогіки та психології

Схожі новини