Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / До ЗНУ знову завітав науковий співробітник університету Ліверпуля

До ЗНУ знову завітав науковий співробітник університету Ліверпуля

26.11.2015 10:58 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології

На запрошення факультету іноземної філології до ЗНУ знову завітав Кірон Рід – почесний науковий співробітник університету Ліверпуля. 24 листопада він зустрівся із деканом факультету Галиною Морошкіною і обговорив перспективи його перебування на факультеті та в університеті. Варто відзначити, що за час відсутності Кірон Рід не переривав спілкування із представниками факультету та університету, постійно надаючи консультативну допомогу всім охочим.

Починаючи з 25 листопада пан Рід включився до навчального процесу і вже відвідав чотири заняття зі студентами ФІФ. Хоча він є спеціалістом у галузі права, його широка ерудиція і той факт, що він є носієм Британського варіанту англійської мови, дозволяють активно залучати його до аудиторної роботи на факультеті іноземної філології.
Студенти із ентузіазмом обговорюють з шановним гостем теми повсякденного буття британців, що сприяє кращому розумінню реалій країни, мова якої вивчається. Крім того, пан Рід, який цього року працював із наглядовою місією ОБСЄ, поділиться досвідом із майбутніми перекладачами, надасть їм практичні поради у сфері усного перекладу.
У його плани входить спілкування із представниками юридичного факультету та факультету журналістики, з якими він також зміг налагодити дружні стосунки.
Хоча цього разу термін перебування є вельми коротким, втім маємо надію і надалі підтримувати стосунки із паном Рідом, який охоче спілкується із всіма тими, хто цікавиться англійською, як у межах аудиторії, так і у вільний час.

Факультет іноземної філології

Схожі новини