Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Краща шахістка ЗНУ навчається на факультеті фізичного виховання

Краща шахістка ЗНУ навчається на факультеті фізичного виховання

27.11.2015 11:39 Все Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання шахи

Найкращою шахісткою нашого університету можна назвати Анастасію Дудрову – студентку 3 курсу факультету фізичного виховання. Вона - учасниця та неодноразова призерка міських, обласних (Дніпропетровська та Запорізька область) та Всеукраїнських змагань, і не лише серед жінок.

Свій черговий диплом Анастасія нещодавно привезла з Києва: вона брала участь у всеукраїнських студентських спортивних іграх з неолімпійських видів спорту «Неоуніверсіада – 2015» та здобула 2 місце у змаганнях з шахів серед жінок. Як зауважила студентка, гра відбувалася у два кола: кожна учасниця мала зіграти по 2 партії – по черзі чорними та білими. Усі її суперниці були досить досвідченими шахістками, та фортуна, як завжди, не залишала запорізьку спортсменку. Лише на останньому етапі Насті не пощастило у виграшній партії. Однак, вона була відзначена серед кращих українських шахісток організаторами змагань – Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України.
За плечима Анастасії Дудрової - багаторічний досвід гри у числі шахістів-професіоналів. Як розповіла дівчина, грати у шахи вона розпочала у десятирічному віці, а вже в 13 років почала брати участь у міських, обласних та всеукраїнських змаганнях. Першим тренером Анастасії став Ігор Варицький, який її тренував її на базі ДЮСШ №11 м. Дніпропетровська, звідки дівчина родом. Відтоді вже вона здобула доволі велику кількість нагород різного ступеню. Неодноразово вона ставала переможницею з шахових змагань серед жінок, їй також доводилося змагатися із чоловіками у ході спільних турнірів.
Зараз Анастасія навчається у ЗНУ за напрямом «Фізичне виховання» (загальна кваліфікація «Вчитель фізичного виховання») та мріє отримати ще одну кваліфікацію – «Олімпійський та професійний спорт», аби продовжити свою улюблену справу і стати професійним тренером зі спортивних шахів.
Дівчина також повідомила, що у середині грудня в Запоріжжі відбудуться обласні змагання з шахів серед студентів ВНЗ, які проходитимуть 8-9 грудня на базі ЗНТУ.
Команду ЗНУ на них представлятимуть три спортсмени (2 хлопці та 1 дівчина), у числі яких виступатиме й Анастасія. Тож, сподіваємося на найвищий результат для шахістів нашого університету.

Олена Хлистун

Схожі новини