Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичний факультет ЗНУ завітав голова Інституту майбутнього «Глобальної організації союзницького лідерства»

На юридичний факультет ЗНУ завітав голова Інституту майбутнього «Глобальної організації союзницького лідерства»

27.11.2015 11:46 Все Факультети Юридичний ЗНУ юридичний факультет лекція

26 листопада для студентів юридичного факультету Запорізького національного університету прочитав лекцію Володимир Ліпкан - доктор юридичних наук, доцент, академік Академії наук вищої освіти України, академік Міжнародної кадрової академії, автор ряду проектів законів України, один із засновників наукових шкіл з безпеки та інформаційної політики, експерт з безпекової політики, системний аналітик. Cам науковець позиціонує себе як керівника Інституту майбутнього «Глобальної організації союзницького лідерства».

Володимир Ліпкан коротко розповів студентам про діяльність громадської «Глобальної організації союзницького лідерства», головною метою якої є формування в суспільстві інформаційної культури та культури безпеки.
Студентству юридичного факультету було представлено відеоматеріали та відеоролики із тем, які порушував лектор. Загалом він розповідав про інформаційну безпеку, юридичну та правову, торкався питань пропаганди, інформаційної війни, маніпуляційних технологій, культури суспільства тощо. Володимир Анатолійович охарактеризував загрози інформаційної безпеки системи державного управління, правові засади розвитку інформаційного суспільства в Україні. Він наводив приклади з історії та сьогодення як нашої країни, так і інших, говорив про сучасні події в Україні та фактори, які призвели до цього, аналізував разом зі студентами поведінку та дії політиків, ведучих - відомих суспільних діячів. В аудиторії виникали дискусії та жваве обговорення питань релігії, різноманітних людських та суспільних цінностей, культури.
Підбиваючи підсумки роботи, Володимир Ліпкан та в.о. завідувача кафедри цивільного права д.ю.н., доцент Михайло Віхляєв вручили студентам сертифікати, що засвідчили успішне опанування курсу «Безпековий вимір стратегічних комунікацій». Дипломи «За сумлінне ставлення до реалізації державної політики, особистий внесок у розвиток та ефективне функціонування системи стратегічних комунікацій, відповідальність і професіоналізм у розбудові інформаційних стратегій, креативний підхід до модернізації концептуальних засад інформаційної безпеки, а також формуванні безпекової та інформаційно розвиненої України», а також записники з автографом науковця отримали найактивніші учасники лекції – Дар’я Степанченко, Олена Заяц та Іван Шумейко.
Також Володимир Анатолійович подарував деканові факультету, доктору юридичних наук, професору, Заслуженому юристові України Тетяні Коломоєць пам’ятні дарунки – записник та книгу власного авторства. Тетяна Олександрівна, у свою чергу, подякувала гостю за візит та зазначила, що подібні лекції вже стали традицією для юридичного факультету і що студенти дуже вдячні лекторові, адже дізналися багато нового.

Ксенія Сухаренко

Схожі новини