Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Економісти, математики та юристи стали переможцями студентської спартакіади з настільного тенісу

Економісти, математики та юристи стали переможцями студентської спартакіади з настільного тенісу

27.11.2015 12:43 Все Факультети Фізичного виховання Спартакіада – 2015 настільний теніс

Вчора у ЗНУ завершилися чотириденні змагання з настільного тенісу серед чоловіків, які проходили у рамках університетської студентської Cпартакіади – 2015, і відбулося нагородження найкращих команд нашого вишу.

Участь у змаганнях з настільного тенісу взяли чоловічі команди усіх 12 факультетів нашого університету (факультет фізичного виховання у спартакіаді участі не бере). До складу кожної з них увійшло 4 учасника (троє з них виступили у ролі гравців та один – запасний). Головним суддею цих змагань став старший викладач кафедри фізичного виховання Сергій Жестков.
У результаті чотириденної запеклої боротьби між тенісистами найкращі результати продемонстрували команди економічного, математичного та юридичного факультетів, які, відповідно, й отримали перші три призових місця. Нагородження переможців відбулося у спортивній залі 2 навчального корпусу ЗНУ, його провели заступник директора СОК ЗНУ Олександр Петренко та головний суддя змагань Сергій Жестков.
Вони також відзначили, що протягом кількох ігрових днів у залі відчувався бойовий спортивний азарт, однак, усі гравці поставилися однин до одного доброзичливо і з повагою. Навіть ті, хто вже відіграв свої зустрічі, залишалися у залі у ролі вболівальників та підтримували друзів.

Олена Хлистун
Світлина зі сторінки студради економічного факультету Вконтакте

Схожі новини