Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Профспілка ЗНУ: дієва допомога та цікаве дозвілля

Профспілка ЗНУ: дієва допомога та цікаве дозвілля

30.11.2015 09:38 Університет профспілка дозвілля

Добігають кінця останні дні осені, а разом із ними завершується місяць плідної активної громадської діяльності первинної профспілкової організації. Хто, як неї співробітники, піклуються щодо культурного та естетичного збагачення членів профспілки. Тому в листопаді ми провели низку заходів.

Так, на початку місяця студенти-члени профспілки завітали до Запорізької обласної філармонії ім. М. Глінки та переглянули кілька вистав, серед них – музичну казка для дітей «Чарівна музика» (30 осіб), святковий концерт до дня працівників культури та майстрів народного мистецтва «На крилах мистецтва» (30 осіб), концерт академічного симфонічного оркестру «Музична подорож з симфонічним оркестром» (30 осіб) та фольк-мюзикл «Покровський ярмарок» за мотивами творчості Остапа Вишні (30 осіб), який презентував козацький ансамбль пісні і танцю «Запорожці». Після її позитивних відгуків можна з упевненістю сказати, що всі отримали естетичну насолоду від переглянутих вистав.
До Міжнародного Дня Студента профспілка запропонувала перегляд кінофільмів «Стів Джобс», «007: Спектр», а також «Без меж» й екскурсію вихідного дня до Дніпропетровська.
Під час останньої студенти разом із викладачами відвідали завод «Інтертайп сталь» – перший металургійний завод, побудований за роки незалежності України, який відповідає всім технологічним та екологічним вимогам та об'єднує інноваційні високоефективні сталеплавильні технології, новий підхід до виробничої культури. Також вони побували в храмі ікони Божої Матері «Іверська» та з новими силами попрямували до музею ретро-автомобілів «Машина часу», який зачарував своїм стилістичним оформленням залів, а особливо ретро-експонатами. Після відвідування музею екскурсанти мали вільний час у ТРК «Мост-сіті центр», де кожен обрав собі заняття за інтересами. Далі на них чекав Дніпропетровський театр опери і балету, де вони побували на виставі «Спляча красуня». Загалом, день видався досить насиченим, та, попри втому, всі залишилися задоволеними.
Варто відзначити кропітку роботу профкому в оформленні субсидій. Протягом жовтня було прийнято 420 заявок, що значно збільшило показники минулого року. Наприкінці листопада профспілкова організація надала 268 квитків на перегляд пригодницького кінофільму «Голодні Ігри: Переспівниця. Частина 2». Студенти із задоволенням відвідали відому стрічку, зняту режисером Френсісом Лоуренсом. Профспілка – це велика та дружня родина, яка чекає саме на Вас! Долучайтеся до заходів, які проводить ця організація!

Первинна профспілкова організація ЗНУ

Схожі новини