Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету іноземної філології отримали лист від нобелівського лауреата Світлани Алексієвич

Студенти факультету іноземної філології отримали лист від нобелівського лауреата Світлани Алексієвич

30.11.2015 12:03 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології творчий вечір

На адресу студентів факультету іноземної філології Запорізького національного університету надійшов лист-подяка від лауреата Нобелівської премії в номінації «Література» за 2015 рік, відомої білоруської письменниці та публіциста Світлани Алексієвич. Світлана Олександрівна подякувала представникам молоді нашого університету за їхню активність, відзначила, що їм пощастило з викладачами та побажала їм щастя.

Нагадаємо, що 19 листопада студенти факультету іноземної філології під керівництвом доцента кафедри німецької філології і перекладу Валентини Ботнер влаштували музично-драматичний композицію, присвячену життю та творчості видатної письменниці – автора славнозвісних книг «У війни не жіноче обличчя», «Чорнобильська молитва: хроніки майбутнього», «Час секонд-хенду» Світлани Алексієвич. Виступи студентів, які вдало поєднали формат міні-вистав із хореографічними та вокальними номерами й декламацією, викликали схвалення всіх присутніх. Глядачі були вражені як ентузіазмом, небайдужістю й художнім хистом студентів, так і активністю доцента Валентини Ботнер та мистецькою потужності підготовленого нею сценарію.
Наприкінці заходу старший викладач факультету журналістики Юрій Ботнер запевнив, що надішле звіт про творчий вечір та фотографії з нього літературному агенту Світлани Алексієвич. І ось, на днях надійшла відповідь від Світлани Олександрівни.
Письменниця у своєму листі написала:
«Любі хлопці й дівчата,
я вірю у вільну Україну. Бажаю вам радісного й сильного Шляху в житті. Й обов’язково будьте щасливими.
У вас прекрасні вчителі. Це завжди розкіш.
Дружньо, Світлана Алексієвич».

Студенти та викладачі факультету іноземної філології ЗНУ щиро радіють, що їхній творчий вечір сподобався письменниці та отримав таку високу оцінку цьогорічної нобелівської лауреатки в галузі «Література».

Таміла Тарасенко

Схожі новини