Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Для студентів факультету фізичного виховання провели семінар із написання наукових статей

Для студентів факультету фізичного виховання провели семінар із написання наукових статей

30.11.2015 16:20 Все Факультети Фізичного виховання факультет фізичного виховання Наукове товариство студентів та аспірантів докторантів і молодих вчених

30 листопада на факультеті фізичного виховання ЗНУ для студентів провели семінар із написання наукових статей. Організаторами заходу стали активісти факультетського Наукового товариства студентів та аспірантів, докторантів і молодих вчених Віталій Торба та Діана Снігар.

Свої першочергові завдання організатори вбачали в тому, аби ознайомити студентів із правилами та вимогами написання наукових статей, а також надати слухачам консультації з питань, які виникають при роботі з науковими статтями.
У рамках семінару його учасники розглянули питання, що стосуються видів наукових публікацій, їхньої структури та технічних аспектів оформлення; особливостей написання вступу та заключної частини наукової статі.
Також ведучі заходу проаналізували основні помилки, які роблять студенти, та способи їхнього виправлення. Також вони розглянули можливі методи дослідження та аспекти їхнього використання; оформлення та складання списку літератури згідно з вимогами до наукових фахових видань; ознайомлення з інформаційними листами та бланками реєстрації для участі в конференції.
Студенти весь час активно задавали питання, які в них виникали під час семінару та після його завершення. Усі вони були настроєні на активну наукову роботу.

Торба Віталій,
голова НТСА ДМВ факультету фізичного виховання