Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На юридичному факультеті вдруге відбулися лінгвістичні змагання на знання фахової англійської

На юридичному факультеті вдруге відбулися лінгвістичні змагання на знання фахової англійської

30.11.2015 16:23 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет лінгвістичні змагання

Сьогодні серед студентів юридичного факультету відбулися лінгвістичні змагання з англійської мови, які проходять тут вдруге і вже фактично стали традиційними. Участь у Students’ workshop з теми «Fields and aspects of Law» взяли представники кафедри іноземних мов професійного спрямування разом з гостем – представником Ліверпульської школи права Кіроном Рідом, керівники юридичного факультету, а також студенти 2 та 3 курсів, які виявили бажання продемонструвати рівень своєї обізнаності в іноземній мові фахового спрямування.

Відкрила змагання – ініціатор їхнього започаткування, декан юридичного факультету Тетяна Коломоєць, яка і представила членів шановного журі конкурсу та керівників доповідей студентів англійською мовою. До складу комісії увійшли: співробітник Ліверпульської школи права Кірон Рід, завідувач кафедри іноземних мов професійного спрямування Станіслав Іваненко та викладачі цієї кафедри – Катерина Радіонова, Анжела Волкова, Олександра Приходько, Ольга Тараненко, Ганна Люшинська та Світлана Вавіліна. Коорденатором заходу виступив заступник декана юридичного факультету з виховної роботи Віктор Сабадаш.
Під час лінгвістичного конкурсу учасники виступили з підготовленими заздалегідь доповідями англійською мовою на одну з тем, представлених у рамках чотирьох напрямів – конституційного, трудового, деліктного та кримінального права, а також відповіли на запитання членів комісії та присутніх в аудиторії студентів. Загалом участь у змаганнях взяли 11 осіб. Доволі успішними були виступи усіх претендентів, відтак непросто було визначити найкращих знавців англійської мови професійного спрямування.
Однак, переможцями цього змагання стали: Ірина Кравченко, яка посіла 1 місце серед учасників зустрічі, 2 місце вибороли Арина Діхтяр та Валерія Кравченко, а 3 місце розділили між собою Ольга Гостіщева, Ксенія Башкатова та Євген Маклюк. Усі вони були відмічені грамотами від деканату та пам’ятними призами від організаторів змагань. Грамоту за плідну співпрацю також отримав гість ЗНУ – Кірон Рід, який неодноразово брав участь у заходах, що проводить юридичний факультет.

Олена Хлистун

Схожі новини