Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Творча виставка‘’JUST ART’’ відбулася на факультеті іноземної філології

Творча виставка‘’JUST ART’’ відбулася на факультеті іноземної філології

01.12.2015 12:40 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології

З 24 по 30 листопада на факультеті іноземної філології проходила виставка творчих робіт студентів, де були представлені картини та фотороботи учасників.

Урочисте відкриття з перерізанням стрічки відбулось у вівторок, 24 листопада. Ведучий заходу, студент 5 курсу Олександр Денисенко, привітав усіх з початком художньої виставки та надав слово декану факультету Галині Морошкіній. Галина Федорівна висловила подяку учасникам та співорганізаторам заходу та побажала творчої наснаги та успіхів. Після перерізання стрічки усі присутні мали можливість подивитись на роботи студентів та поспілкуватись з їх авторами.
Головним організатором виставки виступила студентка 2 курсу Анастасія Дячкіна, роботи якої також були представлені. У виставці брали участь такі студенти: Олександра Головко (3 курс), Дар’я Шестерикова (1 курс), Олександра Полякова (4 курс), Людмила Бутовська (2 курс), Даяна Нежура (2 курс), Юлія Адугіна (1 курс), Альона Черних (1 курс), Марія Заєд (1 курс), Анна Коваль (3 курс). Дівчата показали себе справжніми художницями, адже картини і фото не залишили байдужими нікого з присутніх.
Окрім самої виставки біля малої сцени функціонувала фото-зона, де у кожного була можливість сфотографуватися на тематичному фоні з різноманітними смішними стікерами.
Цілий тиждень яскрава художня виставка разом із фото-зоною прикрашали 3 поверх 2 навчального корпусу. Сюди кожного дня приходили як студенти різних факультетів, так і викладачі, аби доторкнутись до мистецтва та насолодитись переглядом неймовірних робіт дівчат, а також зробити позитивне фото.
У понеділок, 30 листопада, відбулось офіційне закриття виставки. Усі студентки, роботами яких протягом всього тижня захоплювались і насолоджувались усі присутні, були нагороджені подяками та смачними подарунками.

Факультет іноземної філології

Схожі новини