Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбувся І обласний етап Всеукраїнського конкурсу МАН

У ЗНУ відбувся І обласний етап Всеукраїнського конкурсу МАН

08.12.2015 15:08 Все Факультети Біологічний Економічний Журналістики Іноземної філології Історії та міжнародних відносин Математичний Соціальної педагогіки та психології Соціології та управління Філологічний Юридичний Всеукраїнський конкурс-захист науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України І етап відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування

6 грудня на базі ЗНУ відбувся І етап традиційного Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Участь у ньому взяли близько 600 старшокласників – учнів 9-11 класів закладів середньої освіти м. Запоріжжя та області (Пологи, Гуляйполе, Токмак, Кушугум, Новокатеринівка тощо). Конкурсанти писали контрольні роботи з різних напрямів, за результатами яких будуть визначені переможці – вони й візьмуть участь у ІІ обласному етапі конкурсу МАН – захисті наукових робіт, який планується провести у лютому 2016 року.

Написання контрольних учнівських робіт учасниками конкурсу проходило на базі 1, 2, 3 та 5 навчальних корпусів ЗНУ. Відповідальними за проведення заходу виступили декани факультетів – Володимир Мільчев (історичний факультет), Тетяна Коломоєць (юридичний факультет), Максим Лепський (факультет соціології та управління), Віктор Горбенко (фізичний факультет), Сергій Гоменюк (математичний факультет), Алла Череп (економічний факультет), Людмила Омельянчик (біологічний факультет), Тамара Хом’як (філологічний факультет), Галина Морошкіна (факультет іноземної філології), Володимир Манакін (факультет журналістики) та Ольга Пономаренко (факультет соціальної педагогіки та психології) – спільно з відповідальними особами-представниками Запорізького обласного відділення МАН України.
Завітала на відкриття заходу і начальник відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Юлія Паскевська. Вона не тільки побажала, аби старшокласники продемонстрували свої знання і отримали гарні результати у конкурсному відборі МАН, а й запросила брати участь в інших різноманітних конкурсах та заходах, які проводить наш університет. Вона також закликала відвідати сайт ЗНУ і ознайомитися з усіма освітніми можливостями та програмами, які пропонує наш виш, бо, власне, завдяки широкому спектру послуг, які й надалі розвиваються, кожен тут може віднайти можливості для реалізації своїх здібностей і отримання омріяної професії.
Учасники І етапу обласного конкурсу МАН з 11.00 до 14.00 займалися написанням контрольних робіт за напрямами: відділення історії, філософії, суспільствознавства та наук про Землю; відділення мовознавства, літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства; відділення хімії та біології, екології та аграрних наук; відділення технічних наук, фізики й астрономії, математики, економіки, комп’ютерних наук. Школярі та гості відзначили доброзичливу і гостинну атмосферу, яка панувала у ЗНУ під час написання конкурсних робіт МАН, а також високопрофесійний підхід до організації та проведення заходу з боку представників університету, які цього дня були задіяні у роботі Запорізького відділення МАН України.

Олена Хлистун

Схожі новини