Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Факультет іноземної філології організував благодійну виставку

Факультет іноземної філології організував благодійну виставку

09.12.2015 14:46 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології

У рамках соціального проекту "ЗавтраМИРinUA" (соціалізація та адаптація дітей-переселенців) на факультеті іноземної філології відбулася благодійна виставка "Новорічна казка".

Усі святкові роботи були виготовлені учнями шкіл Запоріжжя (ЗОШ №40, багатопрофільний ліцей №99, Мала гуманітарна академія, спеціалізована школа з поглибленим вивченням іноземної мови №7), а також студентами факультету соціальної педагогіки та психології та факультету іноземної філології ЗНУ. Зібрані кошти (938 гривень) підуть на придбання новорічних подарунків дітям із сімей вимушено переселених осіб, які будуть вручені під час новорічного свята 21 грудня.
Запрошуємо всіх охочих потрапити у новорічну казку та відчути себе як у дитинстві разом із нашими маленькими гостями 21 грудня о 16.00 в актовій залі ІІ корпусу ЗНУ.

Факультет іноземної філології