Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Першокурсники юридичного факультету обговорили реформування судових та правоохоронних органів в Україні

Першокурсники юридичного факультету обговорили реформування судових та правоохоронних органів в Україні

11.12.2015 11:25 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Наукове товариство студентів і аспірантів докторантів і молодих вчених круглий стіл навчання

10 грудня на юридичному факультеті Запорізького національного університету для студентів-першокурсників провели засідання круглого столу на тему: «Судові та правоохоронні органи в Україні, їх реформування». Організаторами заходу стали нові члени факультетського Наукового товариства студентів і аспірантів, докторантів і молодих вчених.

До речі, чимало студентів першого курсу вже встигли стати членами НТСАДМВ. Саме завдяки їхній ініціативі і повели цей захід. Його учасниками стали: Єгор Вишня, Дмитро Єрохін, Катерина Кухтіна, Катерина Шевченко, Анатолій Грашин, Кирило Стороженко й Аліна Свіденко. Експертом на заході виступив доцент юридичного факультету Олександр Ганзенко, який є зараз проводить навчальний курс «Судові та правоохоронні органи України».
Доповідачі та всі присутні на заході обговорили структуру та особливості функціонування таких правоохоронних органів, як Служба безпеки України, Верховного суду України. Також вони спробували спільно дати визначення таким термінам, як «гарантія суддів», «адвокатська таємниця», «концепція електронного урядування» тощо. Активісти факультетського НТСАДМВ висловлюють задоволення щодо поповненню своїх лав та бажають подальшого професійного розвитку і вдосконалення майбутнім юристам.

Юридичний факультет

Схожі новини