Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентам-юристам вручили сертифікати слухачів авторського курсу від професора Крістофера Келлі

Студентам-юристам вручили сертифікати слухачів авторського курсу від професора Крістофера Келлі

12.12.2015 12:49 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет сертифікат

Під час перебування у Запорізькому національному університеті Крістофер Келлі, професор права з університету Арканзаса (Arkansas University, USA), прочитав кількаденний авторський курс лекцій із юридичного листування та мистецтва ведення переговорів для студентів юридичного факультету. По його завершенню слухачі, у числі яких були студенти 2, 3 курсу та магістратури, отримали сертифікати учасників цього проекту.

Як зазначили організатори, пан Келлі не перший рік співпрацює із українськими та іншими закордонними ВНЗ, але у Запоріжжі побував уперше. Відтак він поділився своїми багаторічними напрацюваннями та досвідом із студентами-правниками нашого університету. Під час своїх лекцій, окрім викладу основної теми, гість висвітлив низку інших питань, зокрема щодо специфіки юридичної освіти у США та критеріїв допуску до юридичної практики тощо. Студентів Крістофер Келлі також зміг зацікавити, використовуючи різні інтерактивні форми роботи на лекційних заняттях, зокрема рольові ігри, які допомагають відпрацьовувати практичні навички.
По завершенню авторського курсу лекцій у присутності керівників юридичного факультету – декана, професора Тетяни Коломоєць та заступника декана з міжнародної діяльності, в. о. завідувача кафедри цивільного права Михайла Віхляєва – професор Крістофер Келлі вручив сертифікати 20 студентам – слухачам курсів. Пан Келлі також висловив задоволення з приводу спілкування зі студентами юридичного факультету ЗНУ, які добре володіють англійського мовою професійного спрямування і слухали лекції без перекладача. Однак, його практичною порадою для них стала така настанова: більше приділяти уваги практиці і розвиткові навичок усних виступів та написання юридичних листів.
У свою чергу, керівник юридичного факультету висловила вдячність за візит шановному гостю і вручила подяку від імені ректорату університету за підписом першого проректора Олександра Бондаря.
Так сталося, що візит американського професора до Запоріжжя збігався зі святкуванням міжнародного Дня прав людини (10 грудня), тож із цього приводу пан Келлі мав нагоду поспілкуватися не тільки із представниками юридичного факультету, а й дав інтерв’ю університетським та запорізьким ЗМІ, де висловив своє бачення процесів формування правової культури українців та надав кілька практичних порад.
Свої враження від спілкування із знаним науковцем та правником висловивли й студенти юридичного факультету Іван Шумейко та Олег Пелипенко. Вони наголосили на тому, що прослухані курси були не тільки цікавими, а й надали багато корисної інформації їм як майбутнім правникам-практикам. Зокрема Крістофер Келлі дав кілька універсальних порад, які (незалежно від вибору мови листування: чи то англійської, української тощо) стосуються вміння спрощувати виклад у юридичному листуванні, робити мову доступною і зрозумілою. Окрім того, позитивне враження на молодих людей справила особистість досвідченого науковця і викладача, від спілкування з яким студенти отримали велике задоволення, а також познайомилися зі специфікою викладання права у закордонних вишах.

Олена Хлистун

Схожі новини