Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Третьокурсники ФІФ провели відкрите заняття для старшокласників Запорізької області

Третьокурсники ФІФ провели відкрите заняття для старшокласників Запорізької області

15.12.2015 10:35 Все Факультети Іноземної філології факультет іноземної філології профорієнтаційна робота навчання

11 грудня на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету відбувся яскравий профорієнтаційний захід. Студенти 3 курсу спеціальності «Англійська мова і література» запросили на відкрите заняття з навчальної дисципліни «Лінгвокраїнознавство», яку викладає доцент кафедри англійської філології Тетяна Козлова для учнів старших класів шкіл Запоріжжя та Запорізької області.

У гості до студентів завітали 19 учнів шкіл № 7, 59 м. Запоріжжя та Кушугумської школи «Інтеллект» у супроводі вчителів іноземних мов Дмитра Кучера, Олени Чумак та Віри Хвостенко. Третьокурсники поділилися з майбутніми абітурієнтами своїми знаннями з географії, історії та культури англомовних країн.
Увазі слухачів було запропоновано цікаві доповіді про міноритарну культуру каджунів у Луїзіані, про студентське життя в американських університетах, про історію виникнення британських Public Schools, про справжнє австралійське диво - Ейрс рок, про визначні пам’ятки у Лос Анджелесі тощо.
Студенти ФІФ: Юлія Марнопольська, Катерина Оленець, Катерина Андрусенко, Оксана Березна, Сніжана Слипко, Надія Поліцарнова, Валерія Лозова, Евеліна Д’ячкова, Марія Антонова, Марина Жданова, Анастасія Кулик, Дар’я Куліш, Марія Немиченкова, Карина Сушкова та Валерія Загорська розповідали англійською про життя населення англомовних країн, супроводжуючи свої виступи яскравими відеопрезентаціями. Кожен із гостей отримав кілька листівок, на яких схематично або у символах було викладено матеріал доповідей. Захід проходив у інтерактивній формі й під час нього учні змогли продемонструвати високий рівень навичок аудіювання й вміння спілкуватися англійською мовою.
Ця форма профорієнтаційної роботи вже давно практикується на ФІФ. До кінця 2015 року заплановано ще кілька спільних заходів у форматі «університет – школа». Завдяки таким зустрічам, здійснюється принцип наступності у навчанні іноземних мов, старшокласники знайомляться зі студентами й викладачами та заздалегідь починають відчувати себе частиною факультету іноземної філології. Так, під час заходу з’ясувалося, що одинадцятикласники Максим Хохлов (загальноосвітня школа № 59), Дарина Гончарова, Вікторія Горова, Кристина Єфімова (гімназія «Інтелект»), Максим Моїсеєнко, Анастасія Бомбіна, Влада Костанянц, Дарина Каліберда, Діана-Марія Погребна (Запорізька спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської № 7) планують вступати до ЗНУ на факультет іноземної філології.

Валентина Ємельянова,
заступник декана ФІФ з профорієнтаційної роботи

Схожі новини