Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Cтуденти факультету менеджменту подарували дітям свято

Cтуденти факультету менеджменту подарували дітям свято

17.12.2015 13:44 Все Факультети Менеджменту Факультет менеджменту благодійність соціальна акція

15 грудня студенти факультету менеджменту Запорізького національного університету провели соціальну акцію «Кожній крихітці - казкового Миколайчика». Вони завітали в гості до вихованців «Запорізької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату № 1» Запорізької обласної ради з яскравою казкою, концертною програмою та подарунками для діток.

Маленькі глядачі із захопленням зустрічали виступи студентів-волонтерів, які перевтілилися у казкових звірів. Велике пожвавлення викликало серед вихованців інтернату шоу мильних бульбашок, «актриса» шоу - весела піратка, створила справжнє диво. Діти із задоволенням взяли участь у святкових номерах.
Також студенти провели для вихованців інтернату майстер-класи з малювання та аплікації, під час яких дітлахи отримали море позитива. Наприкінці свята з’явися святий Миколай, який подарував малечі подарунки і гарний настрій.
Представники ЗНУ отримали щиру подяку від співробітників закладу. Завідувач Запорізької спеціальної школи-інтернату № 1 Наталія Баляснікова зазначила: «Ми дуже вдячні університету за такі заходи, вони – справжнє свято для наших дітей. Щастя – це коли ти даруєш малюкам віру в добро і диво».

Факультет менеджменту

Схожі новини