Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти історичного факультету відсвяткували День дипломата

Студенти історичного факультету відсвяткували День дипломата

22.12.2015 10:21 Все Факультети Історії та міжнародних відносин Історичний факультет свято конкурс

У Запорізькому національному університеті з 14 по 21 грудня відбулася низка заходів до Дня дипломата. Участь в організації та підготовці свята взяли студенти напряму підготовки «Міжнародні відносини», а саме – спеціальності «Країнознавство».

14 грудня відбулось її урочисте відкриття, що супроводжувалось святковою лотереєю, у якій мав змогу взяти участь кожен бажаючий. Переможці-щасливчики отримали свої солодкі призи. Наступного дня було проведено два конкурси: міжнародний «Alias» та вікторина, у яких йшлося про дипломатію, політику, міжнародні відносини та всесвітню історію. Усі конкурси супроводжувались гарним настроєм, солодощами та теплою атмосферою. Переможцями стали дві студентки 3 курсу спеціальності «Країнознавство» Сабіна Калантарова й Анастасія Костюк, які отримали найбільшу кількість призів за відповіді на питання. У середу студенти взяли участь у цікавій гумористичній грі «Oh, Lucky Man», яка була присвячена правилам дипломатичному етикету. Переможцем в цій грі стала студентка 2 курсу Анна Дорошенко.
У п’ятницю відбувся фінальний конкурс тижня під назвою «Дипломатична мафія», який був дуже схожим на всім знайому гру але проходив за особливими правилами. Так, «мафією» могли бути цілі країни, які замість вбивства оголошували війну іншим державам світу; інспектором, що шукав мафію – ОБСЄ; лікарем, який замість лікування міг надати фінансову допомогу – США, а мирними мешканцями – світове співтовариство. Таким чином, у дипломатичному форматі вирішувались дійсно вагомі питання, але проходило це дуже яскраво і весело. За підсумками конкурсу були нагороджені найактивніші його учасники, якими стали студент 2 курсу Олександр Муха та студент 3 курсу Анатолій Самойленко, які отримали головні призи. У неділю відбулася екскурсія студентів до Культурно-історичного центру «ТКУМА» м. Дніпропетровська, а на 26 грудня запланована зустріч з випускниками кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин.

Кафедра всесвітньої історії та міжнародних відносин

Схожі новини