Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Cтуденти ЗНУ – серед переможців міського конкурсу соціальної реклами

Cтуденти ЗНУ – серед переможців міського конкурсу соціальної реклами

22.12.2015 16:55 Все Факультети Економічний Журналістики Юридичний Коледжі та філії Економіко-правничий коледж Перемога конкурс

21 грудня в ПК «Орбіта» відбулося нагородження переможців конкурсу соціальної реклами «Збережемо майбутнє молоді», організованого співробітниками відділу по роботі з молоддю, сім'єю та позашкільної виховної роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради. На урочистий захід завітали студенти нашого університету разом із фахівцем відділу виховної роботи ЗНУ Вікторією Зінченко.

Головною метою конкурсу є пропагування здорового способу життя, профілактика соціально-небезпечних хвороб і негативних проявів у дитячому та молодіжному середовищі шляхом створення та розповсюдження соціальної реклами. Саме тому учасники цьогорічного конкурсу готували роботи за такими тематичними напрямками: «СТОП - наркотик», «СНІД! збережи життя», «Молодь – ЗА здоровий спосіб життя!», «Скажи НІ шкідливим звичкам та залежностям!» та «Стоп-насильство». На конкурсі було представлено 152 роботи 142 авторів, що оцінювалися у номінаціях «Буклет», «Плакат», «Відео-» й «Аудіоролик» і «Презентація».
Від Запорізького національного університету участь у конкурсі взяли 70 осіб з 50 роботами. Особливу подяку від адміністрації нашого вишу за організацію та мотивацію студентства отримала заступник декана економічного факультету із виховної роботи, доцент Вікторія Сьомченко, адже із 70 учасників 50 студентів були саме з економічного факультету. Також участь у творчому змаганні взяли студенти факультетів журналістики та юридичного, а також Економіко-правничого коледжу ЗНУ.
Критеріями оцінювання конкурсних робіт стали ефективність використання рекламних, соціальних методик і технологій та соціальна значимість, позитивність і креативність – новизна ідеї, оригінальність, гнучкість мислення та ін. Саме тому до складу журі увійшли представники найрізноманітніших професій – медики, психологи, журналісти й інші.
Під час урочистостей учасників і переможців творчого змагання привітали представники міської влади, зокрема співробітники Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради, а також члени громадських організацій. Начальник відділу по роботі з молоддю, сім'єю та позашкільної виховної роботи Департаменту освіти і науки, молоді та спорту міської ради Ігор Філіпенко вручив переможцям та учасникам пам’ятні подарунки, грамоти та статуетки.
Цьогорічними переможцями від нашого університету стали такі студенти. У номінації «Плакат» перше місце вибороли студентки економічного факультету Яна Пругло та Христина Топлакалцян («Ми за здоровий спосіб життя»), друге місце – студентка ЕПК Вікторія Калініченко, яка подавала три конкурсні роботи «Порожне життя», «Іграшка дитини» та «Шлях до твого дна», третє місце – студентки економічного факультету Світлана Бай та Наталія Мала («Молодь – ЗА здоровий спосіб життя»).
У номінації «Буклети» друге та третє місця посіли студентки економічного факультету із роботами на тему «Ми проти насильства» та «Молодь – ЗА здоровий спосіб життя» Владислава Нємна та Марина Тоцька відповідно.
Також студенти економічного факультету у номінації «Презентація» посіли: перше місце – Діана Бражник з роботою «Вплив алкоголю на організм людини», третє місце розділили Євгеній Васильченко («Шкідливий вплив алкоголю на людину») та Ростислав Фоменко («Шкідливі звички»).
Кращі зразки поліграфічної продукції буде використано для виготовлення та розміщення у навчальних закладах і на сіті-лайтах міста, відео- та аудіоролики буде запропоновано до різних ЗМІ Запоріжжя для використання в якості соціальної реклами.
Вітаємо наших студентів із перемогою та бажаємо подальших творчих звершень!

Ксенія Сухаренко

Схожі новини