Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Молоді науковці факультету СПП обговорили актуальні проблеми педагогіки та психології

Молоді науковці факультету СПП обговорили актуальні проблеми педагогіки та психології

25.12.2015 13:04 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології філологічний факультет навчання круглий стіл

24 грудня на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ відбулося засідання круглого столу «Актуальні проблеми педагогіки». У заході взяли участь студенти 2 курсу філологічного факультету (спеціальностей «Українська мова та література», «Російська мова та література») та студенти 3 курсу факультету соціальної педагогіки та психології (спеціальність «Психологія»). Організаторами заходу стали доценти кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності Ірина Козич і Наталія Мосол.

Під час заходу його учасники – студенти виступали з доповідями, присвяченими таким актуальним темам, як компетентність педагога, педагогічний артистизм, імідж сучасного педагога, педагогічна майстерність, естетичне та трудове виховання дітей та молоді та інші.
Особливо жваву дискусію викликали питання, пов’язані із впровадження медіаосвіти у сучасний освітній простір (доповідач – студентка 2 курсу філологічного факультету Яна Хіміч) та питання гендерної освіти (доповідач – її однокурсниця Олександра Баркова). Цікавими були не лише виступи, але й коментарі та питання учасників заходу. Так, голова наукового студентського сектору факультету СПП Наталя Козюра продемонструвала, що влучно поставлене запитання допомагає побачити нові перспективи в дослідженні проблематики питання.
Учасники заходу активно брали участь в обговоренні актуальних проблем педагогіки та демонстрували знання теоретичних та практичних аспектів обраної тематики.

Факультет соціальної педагогіки та психології

Схожі новини