Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти юридичного факультету привітали запорізьких воїнів із прийдешніми святами

Студенти юридичного факультету привітали запорізьких воїнів із прийдешніми святами

26.12.2015 15:53 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет благодійність

24 грудня студенти юридичного факультету під керівництвом заступника декана факультету, доцента Миколи Мартинова завітали до Запорізької військової частини 3033. Вони привітали воїнів із прийдешніми святами і передали їм подарунки від викладачів і студентів ЗНУ.

За словами доцента Миколи Мартинова, представники юридичного факультету протягом цього року плідно опікувались потребами запорізьких солдатів. Так, наприкінці року, викладачі, співробітники і студенти зібрали для бійців різноманітні ліки: знеболювальні, протишокові, від грипу, застуди, антигістамінні, матеріали для перев’язки тощо. Крім того, майбутні правники підписали для воїнів привітальні листівки й підготували для них новорічні подарунки. Солдати щиро подякували представникам ЗНУ за підтримку й турботу.
У планах представників юридичного факультету й надалі продовжувати плідно займатися волонтерською діяльністю, підтримувати українських військових. Так, у лютому вони планують провести загальноуніверситетську соціальну акцію зі зборів коштів і предметів першої необхідності для потреб української армії.

Схожі новини