Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ провели низку семінарів для держслужбовців із запобігання та протидії корупції

У ЗНУ провели низку семінарів для держслужбовців із запобігання та протидії корупції

29.12.2015 08:55 Центр післядипломної освіти навчання додаткові освітні послуги

У Запорізькому національному університеті завершилася низка короткострокових семінарів підвищення кваліфікації для державних службовців нашого регіону з темою: «Запобігання і протидія корупції на державній службі в органах місцевого самоврядування». Організатором навчання стали співробітники Центр післядипломної освіти ЗНУ разом із факультетом соціології та управління.

Протягом жовтня-грудня у семінарах взяли участь 648 державних службовців нашого міста та області. Так, навчання пройшли представники Головного управління Пенсійного фонду України, Головного управління Державної фіскальної служби, Головного управління статистики, Державної фінансової інспекції, Управління держаної міграційної служби, Регіонального відділення Фонду державного майна України, Запорізької митниці ДФС, Запорізького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України й Головного територіального управління юстиції.
Під час занять співробітники Центру післядипломної освіти здійснили анкетування слухачів. Вони мали на меті визначити ступінь ефективності та корисності проведених семінарів. За результатами опитування з’ясувалося, що у більшості випадків (79%) слухачі визначили навчання як корисне. Більшість слухачів анкетування вбачають цінним результатом навчання теоретичні знання (65 %), майже однакова кількість респондентів визнали корисними набуті під час навчання професійні уміння та навички – 23 та 28% відповідно, 9% слухачів визначили цінним – навчально-методичні матеріали.
За організацію навчання відповідали співробітники Центру Ірина Львова та Дмитро Фролов. Для проведення семінару були запрошені викладачі факультету соціології та управління: Олег Приймак, Олександр Краснокутський, Євгеній Цокур, Геннадій Корнієнко та юридичного факультету: Дмитро Луц, Михайло Віхляєв, Павло Лютіков. Після завершення навчання всі слухачі отримали відповідні сертифікати Запорізького національного університету.
Як зазначила керівник Центру післядипломної освіти ЗНУ Ірина Львова: «У цьому році ми взяли участь у конкурсному відборі Національного агентства України з питань державної служби та вибороли право на підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування Запорізького регіону. У 2016 році ми плануємо продовжувати співпрацю з Національним агентством України з питань державної служби з питань організації навчання державних службовців за темою ‘’Запобігання і протидія корупції’’».

Центр післядипломної освіти

Схожі новини