Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті іноземної філології провели Свято англійської фонетики

На факультеті іноземної філології провели Свято англійської фонетики

26.12.2015 15:57 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології навчання профорієнтаційна робота

Минулого тижня на базі факультету іноземної філології ЗНУ вже вшосте провели Свято фонетики англійської мови. Студенти 3 курсу, що вивчають дисципліну «Теоретична фонетика», організували інтерактивне свято для першокурсників, які тільки опановують основи практичної фонетики, а також - для учнів запорізьких шкіл.

На святі панувала дружня, святкова атмосфера. Його учасники змогли обмінятися цінним досвідом, згадали емоції, які вони переживали в перші дні навчання, дізналися про різноманітні акценти, які виникають у мовців, для яких англійська мова не є рідною чи офіційною, отримали корисні поради як уникнути помилок у вимові, що найчастіше зустрічаються у мові людей.
Різноманітні конкурси припали до вподоби студентам-першокурсникам і допомогли їм закріпити набуті знання. Наприкінці заходу його організатори підбили підсумки конкурсів, і всі учасники здобули невеличкі солодких призів.
Ось що розповідають про незвичайне лінгвістичне свято самі студенти.
Першокурсниця Єлизавета Немчинова поділилася з нами своїми враженнями від заходу: «Чудове свято, було весело та цікаво. Студенти, які його організували, – молодці, нудьгувати не було коли, захоплюючі та дуже цікаві квести та конкурси, а також приємні солодкі призи у кінці. З великим задоволенням відвідала би цей захід знову».
Її підтримала студентка 1 курсу Тетяна Чех: «Якщо чесно, перед початком свята ми не очікували чогось особливого. Але с перших хвилин зрозуміли, що помилилися. Студенти 3 курсу підійшли до організації цього заходу з великою відповідальністю. Всі його елементи були ретельно спланованими. Конкурси виявилися не тільки корисними, але й цікавими. Дуже зраділи солодким призам. З нетерпіннями чекаємо подібних заходів!».
Першокурсниці Юлія Усенюк та Дар’я Іванова цілком згодні із цією точкою зору: «Дуже сподобалося свято, під час якого ми отримали багато нової інформації щодо з фонетики, що допоможе нам у майбутньому. При цьому нас вразили знання третьокурсників: було дуже цікаво їх слухати».
А ось що говорять організатори свята.
Студентка 3 курсу Валерія Загорська зазначила: «Ми чимало попрацювали, готуючи концерт, але я вважаю, що такі заходи є дуже корисними. По-перше, це досвід виконання командної роботи, коли кінцевий результат залежить від внеску кожної людини. По-друге, це практика англійської мови та виступів перед аудиторією, що теж важливо для майбутніх вчителів. Ну, і найголовніше – приємно бачити щасливі та захоплені очі глядачів, одразу відчуваєш, що ваші зусилля не були даремними». Із цією думкою цілком згодна її однокурсниця Анастасія Вавілова: «Коли постійно знаходишся в напрузі через навчання, надзвичайно важливо знаходити час для відпочинку. Незважаючи на те, що чимало зусиль було витрачено на підготовку, Свято фонетики стало для нас корисною емоційною розрядкою. Самій аж захотілося взяти участь у конкурсах. Надзвичайно приємно було ділитися своїми знаннями з молодшими друзям. При цьому я впевнилася, що недарма обрала для себе спеціальність, пов’язану з викладанням».

Факультет іноземної філології

Схожі новини