Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету іноземної філології провели театралізований вечір

Студенти факультету іноземної філології провели театралізований вечір

23.12.2015 16:05 Все Факультети Іноземної філології Факультет іноземної філології навчання свято

Протягом більш ніж 10 років на факультеті іноземної філології ЗНУ існує гарна традиція: напередодні новорічних та різдвяних свят студенти 4 курсу спеціальності «Англійська мова і література» організовують вечір театралізованих вистав.

Цього року 18 грудня на захід завітали не тільки викладачі та студенти молодших курсів, а навіть випускник факультету, а нині – викладач запорізької школи №7 зі своїми учнями. Кожна група підготувала англомовні театралізовані постановки своїх власних різдвяних історій, використовуючи вивчену протягом першого семестру лексику. Усі учасники заходу продемонстрували креативність, високий рівень володіння англійською мовою, чудову акторську гру та командний дух.
Наприкінці заходу викладачі кафедри відзначили найкращі номери подарунками та додатковими балами. Так, 1 місце посіла група 405, що напрочуд творчо підійшла до завдання, представивши не тільки виставу під назвою «Student’s dream», але й відеозапис інтерв’ю з викладачами англійської кафедри, яке нікого не залишило байдужим. 1 місце дісталося також групі 401, що вразила журі оригінальною інтерпретацією «Червоної Шапочки» та смачним печивом «hand-made». 2 місце розділили між собою студенти 403 та 404 із виставами, присвяченими нелегкому студентському життю, 3 – посіла група 402 із замальовкою «Tomorrow never comes». Яскравим доповненням до свята стали різдвяні та новорічні пісні, які студенти виконували хором.
Наприкінці заходу його учасники зазначили, що попри чотирирічне навчання в одному колективі, на жаль, їм часто бракує часу на спілкування зі студентами інших груп, тож цей захід допоміг дізнатися більше один про одного та навіть здружитися. Організатори заходу висловили сподівання, що всі присутні на вечорі отримали гарний настрій та заряд позитивних емоцій.

Факультет іноземної філології

Схожі новини