Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Науковці ФСУ прозвітували про результати участі в міжнародному проекті, присвяченому місцевому розвитку

Науковці ФСУ прозвітували про результати участі в міжнародному проекті, присвяченому місцевому розвитку

30.12.2015 09:54 Все Факультети Соціології та управління Факультет соціології та управління наука дебати засідання круглого столу

28 грудня на засіданні ректорату Запорізького національного університету в рамках звіту про наукову роботу в нашому ВНЗ обговорили співпрацю Запорізького національного університету зі спільним Проектом Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Особливу увагу при цьому науковці приділили результатам діяльності Наукового ресурсного центру зі сталого розвитку, що діє при факультеті соціології та управління ЗНУ. Зокрема, йшлося про тренінги зі сталого розвитку, які пройшли під керівництвом координаторів Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Запорізькій області (лютий-травень 2015 року). Також вони згадали про участь студентів ЗНУ в дебатах зі сталого розвитку, в конкурсі студентських наукових робіт із проблематики сталого розвитку за участю місцевих громад, у літній школі зі сталого розвитку. Під час розгляду результатів діяльності науковців велику увагу приділили проведенню вебінару ВНЗ-партнерів Проекту МРГ із протидії корупції й засіданню круглого столу з проблематики соціальних технологій навчання сталому розвитку суспільства з елементами вебінару за участю дружніх університетів – партнерів Проекту МРГ, а саме: Черкаського державного технологічного університету та Національного університету «Острозька академія». Також учені згадали про візит колег із Луганської області в рамках обміну досвідом з проблематики сталого розвитку та інші активні дії ЗНУ як ВНЗ-партнера Проекту МРГ, члена мережі ВНЗ-партнерів Проекту МРГ.
До речі, під час зустрічі координатори Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в Запорізькій області висловили подяку за плідну співпрацю в рамках діяльності Проекту МРГ ректору ЗНУ, доктору історичних наук, професору Миколі Фролову та вручили наукові праці ВНЗ-партнерів Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» – «Сталий людський розвиток місцевих громад». Головним редактором цих збірників став декан факультету соціології та управління Запорізького національного університету, доктор філософських наук, професор Максим Лепський.
Серед наукових розвідок, що увійшли до цих збірок, є праці багатьох учених нашого ВНЗ. Крім того, там представлені роботи науковців Чернігівського національного технологічного університету, Черкаського державного технологічного університету, Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова, Запорізького національного університету, Черкаської філії ПНЗ «Європейський університет», Сумського державного університету, Сумського національного аграрного університету, Полтавської державної аграрної академії, ВВНЗ «Українська академія банківської справи НБУ», Національної академії державного управління при Президентові України, Вінницького торгівельно-економічного інституту КНТЕУ та інших.

Факультет соціології та управління

Схожі новини