Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні юристи – талановиті конкурсанти

Майбутні юристи – талановиті конкурсанти

11.01.2016 15:42 Все Факультети Юридичний юридичний факультет наука перемога

Магістранти юридичного факультету Запорізького національного університету Михайло Шевченко та Дмитро Калниш гідно представили наш виш на студентському конкурсі на кращу наукову статтю з конституційно-правової тематики, пов’язаної із захистом прав і свобод людини і громадянина. Це щорічне інтелектуальне змагання серед молодих науковців у рамках Всеукраїнського тижня права проводить Конституційний суд України.

Студенти першого року магістратури Михайло Шевченко та Дмитро Калниш дізналися про проведення цього конкуру з оголошення, розміщеного на офіційному сайті Конституційного суду України. Хлопці наголосили, що взяти участь у змаганні їх спонукала актуальність запропонованої до розгляду теми. На сьогодні, на думку молодих науковців, у представників суспільства з’явився реальний шанс вплинути на подальше формування законодавчої бази України на її шляху до євроінтеграції. Тим більше, у світлі вітчизняної конституційної реформи.
У своїй науковій розвідці Михайло звернувся до теми розмежування повноважень Верховного конституційного суду України. У роботі Дмитра йдеться про виключне право адвоката надавати правову допомогу в нашій країні. Обидва доробка майбутніх юристів отримали схвальні відгуки членів журі конкурсу – представників редакційної ради «Вісника конституційного суду України». Студентам ЗНУ вручили сертифікати, котрі засвідчили їхню участь у цьому престижному науковому змаганні.
Нагадаємо, що обидва магістранта вже неодноразово представляли наш університет на різноманітних конкурсах та олімпіадах. Так, минулого навчального року Михайло Шевченко й Дмитро Калниш вибороли 2 місце на Всеукраїнській студентській науковій олімпіаді з правознавства.

Таміла Тарасенко

Схожі новини