Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Академічна мобільність студентів

Академічна мобільність студентів

13.01.2016 11:53 Все Факультети Економічний Економічний факультет зустріч міжнародна діяльність

Магістрант економічного факультету (спеціальність «Фінанси і кредит») ЗНУ Олександр Коробов із вересня 2015 року як учасник програми міжнародного академічного обміну «Erasmus Electra» перебуває на навчанні в Політехнічному університеті м. Турин (Італія). А ось 11-12 січня Олександр завітав на рідний факультет та зустрівся з його студентами. Захід організувала науковий керівник Олександра Коробова, декан економічного факультету, професор Алла Череп.

Під час зустрічі Олександр розповів студентам про перебування в Італії та особливості системи освітнього процесу в Політехнічному університеті в м. Турин. За його словами, в цьому італійському виші навчання побудоване на здатності викладачів мотивувати студентів до самоосвіти. Варто зазначити, що знання набуті в ЗНУ, дозволяють Олександрові демонструвати гідний освітній рівень в одному з найпрестижніших вишів Європейського Союзу. «Це стало можливим завдяки високому професіоналізму викладачів економічного факультету ЗНУ, яким я дуже вдячний за міцну теоретичну базу», – зауважив Олександр. Усі студенти, присутні на заході, виявили неабияке зацікавлення темою розмови, вони змогли отримати від Олександра відповіді на всі свої запитання щодо навчання і проживання в Італії. Так, Олександр Коробов зауважив, що він навчається за спеціальністю «Бізнес і інженерія» й проводить багато часу за підручниками в університетській бібліотеці, намагаючись встигнути за час свого перебування в Турині отримати якомога більше знань.
Також він наголосив, що Запорізький національний університет, і економічний факультет зокрема, проводять активу діяльність щодо налагодження і розширення співпраці з іноземними вишами і науковими установами. Так, магістрант згадав про студентів Олексія Міняйла та Даміра Куліша, які навчалися в Економічному університеті в м. Катовіце (Польща) та Університеті Ольденбурга (Німеччина).
Олександр запевнив, що всю потрібну інформацію щодо програм академічного обміну та стажувань можна отримати як у відділі міжнародної діяльності та роботи з іноземними студентами ЗНУ, так і звернувшись до деканату економічного факультету, де не залишать жодний запит студента без відповіді.
Наприкінці зустрічі професор Алла Череп та Олександр Коробов закликали студентів долучатися до наукової роботи, брати активну участь у житті факультету, зокрема у діяльності Наукового товариства студентів та аспірантів, докторантів і молодих вчених ЗНУ. Студенти з його слів зрозуміли, що зможуть отримати всі необхідні знання, щоб у майбутньому будувати успішну кар`єру.

Економічний факультет

Схожі новини