Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті СПП презентували свій досвід закордонним колегам

На факультеті СПП презентували свій досвід закордонним колегам

13.01.2016 15:14 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Факультет соціальної педагогіки та психології зустріч міжнародна діяльність

Під час робочого візиту до ЗНУ представники Нарвського коледжу Тартуського університету (Естонія) завітали на факультет соціальної педагогіки та психології. Науковці обговорили з викладачами ЗНУ такі теми, як історія професії соціального педагога та специфіка розвитку соціально-педагогічної роботи в Україні та Естонії, а також визначили можливі шляхи співпраці. Крім того, почесні гості факультету завітали на виставу, підготовлену студентами факультету СПП.

Гостей факультету привітно зустріла його декан, доцент Ольга Пономаренко. Зустріч естонської делегації з професорсько-викладацьким складом та представниками активного студентства розпочалася з розповіді Ольги Вікторівни про сьогодення факультету та його історію. Про участь викладачів і студентів факультету у міжнародних проектах та програмах прозвітувала заступник декану з міжнародної діяльності Наталія Мосол. Напрацювання факультету щодо роботи з психологічною травмою презентувала старший викладач кафедри практичної психології Ольга Іщук. Зі змістом та специфікою соціально-педагогічної діяльності гостей ознайомила кафедра соціальної педагогіки на чолі з її завідувачем Наталією Заверико.
Науковці обох країн відзначили важливість та актуальність підготовки фахівців, які зможуть працювати з дітьми та з молоддю. Так, керівник напрямку «Робота з молоддю» Нарвського коледжу Марина Журавлева наголосила, що одним із пріоритетів діяльності в Естонії наразі виступає інклюзивна освіта та робота з молоддю з особливими потребами (до речі, цікавий факт – під категорією «молодь» в Естонії розуміють осіб віком від 7 до 26 років). Гостей запевнили, що цей напрям роботи є одним із центральних і на факультеті СПП нашого вишу. Завідувач навчальної лабораторії Наталя Мамай показала гостям обладнання лабораторії СПП та розповіла про її роботу.
Цікаву презентацію про волонтерську діяльність підготувала студентка 3 курсу Анна Резніченко, яка бере активну участь у арт-волонтерстві та лікарняній клоунаді (реабілітація дітей лікарень засобами ігротерапії).
Щоб гості мали можливість долучитися до культурного життя університету, студенти спеціальності «Театральне мистецтво» показали хореографічну виставу «Аліса в країні чудес» (хореограф-постановник – доцент кафедри акторської майстерності Юліана Гончаренко). Яскраво втілені студентами персонажі та цікава авторська постанова відомої казки Льюїса Керролла не залишили байдужими нікого. Естонська делегація та глядачі щиро подякували акторам та їх викладачам та побажали подальших творчих успіхів.
Робота факультету СПП з представниками Нарвського коледжу Тартуського університету триває, головні зусилля її учасників зосереджені на досягненні співробітництвами між нашими вишами.

Факультет соціальної педагогіки та психології

Схожі новини