Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Майбутні юристи та театрали побажали представникам ЗНУ щастя й добробуту в новому році

Майбутні юристи та театрали побажали представникам ЗНУ щастя й добробуту в новому році

15.01.2016 10:40 Все Факультети Соціальної педагогіки та психології Юридичний Університет свято культурно-масова робота юридичний факультет факультет соціальної педагогіки та психології

У Запорізькому національному великого значення надають патріотичному вихованню студентів. Багато заходів, що відбувається в університеті – як науково-освітніх, так і розважальних, – спрямовані на формування національної свідомості майбутніх висококваліфікованих фахівців, яких випускає наш виш, на їхнє знайомство з національною культурною спадщиною, звичаями і традиціями українського народу. Так, студенти багатьох факультетів із задоволенням беруть участь у театралізованих постановках, приурочених до старовинних народних свят. Не став винятком і цей рік: студенти юридичного факультету та факультету соціальної педагогіки і психології 14 січня, на день Святого Василя, засівали в університеті, щиро бажаючи миру, щастя й добробуту його викладачам і студентам.

Для юридичного факультету такий спосіб зустрічати «старий Новий рік», що збігається за народним календарем зі святами Меланки та Василя, давно вже перетворився на гарну традицію. Майбутні правники із задоволенням вбираються у святкові національні строї, розучують щедрівки та вирушають навчальними корпусами нашого університету, засіваючи збіжжя й виголошуючи побажання. Цього року на пропозицію організатора заходу – заступника декана юридичного факультету Миколи Мартинова – відгукнулися дев’ять студентів 1-3 курсів.
Разом із деканом юридичного факультету Тетяною Коломоєць та її заступником Миколою Мартиновим першокурсники Еміль Бондар, Іван Кабак, Олександр Невмивака, Павло Кочерга, Єгор Бромот, Віктор Отришко й Ростислав Замула, студент 2 курсу Олег Пилипенко й голова студентської ради факультету, третьокурсник Антон Барліт завітали до навчального корпусу № 1, аби привітати ректора ЗНУ Миколу Фролова, а також представників адміністрації вишу. Крім того, хлопці посівали і в навчальному корпусі № 5, на кафедрах рідного факультету.
Також чудовий сюрприз для адміністрації, викладачів і студентів ЗНУ влаштували представники 2 та 4 курсів факультету соціальна педагогіка та психологія (спеціальність: «акторська майстерність») Роман Капітанов, Мікаел Хачібанян, Євген Пономарьов, Євген Козлов та Дмитро Бабчук разом із керівником Навчального театру ЗНУ, що діє на базі факультету СПП, Кристиною Бондаревою. Хлопці цього року вирішили підготувати неочікуваний молодіжний номер та виконали щедрівки… у стилі реп. Також не обійшлося без декламації традиційних новорічних віршів та всім добре знаних щедрівок. Із такою міні-виставою хлопці спершу завітали до ректорату Запорізького національного, а потім відвідали усі факультети, аби привітати зі святом представників професорсько-викладацького складу та працівників.
Усі глядачі, які почули 14 січня натхненне виконання щедрівок від студентів ЗНУ, запевняли, що такі виступи студентів забезпечили їм справді святковий настрій та вкотре дали привід відзначити творчість і талановитість молоді Запорізького національного університету.

Таміла Тарасенко,
Ксенія Сухаренко

Схожі новини