Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники міжнародного правоосвітнього проекту передали Науковій бібліотеці ЗНУ підручники з адміністративного судочинства

Представники міжнародного правоосвітнього проекту передали Науковій бібліотеці ЗНУ підручники з адміністративного судочинства

20.01.2016 11:16 Все Факультети Юридичний Юридичний факультет Наукова бібліотека співпраця з видавництвом

Книжковий фонд Наукової бібліотеки ЗНУ збагатився двома примірниками фахового юридичного видання «Адміністративне судочинство України: теорія та практика». Це стало можливим завдяки сприянню Координатора проектів ОБСЄ в Україні та за фінансової підтримки уряду Канади в рамках проекту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя», який впроваджується спільно з Верховним Судом України та Національною школою суддів України.

У вказаній монографії аналізуються генезис, сучасний стан та шляхи подальшого розвитку адміністративного судочинства в Україні. Дане дослідження становить собою певний синтез ідей і думок, які спрямовують розвиток адміністративного судочинства в державі до загальновизнаних європейських стандартів правосуддя, що, у свою чергу, є одним із основних напрямів здійснення в Україні конституційної та судово-правової реформ. Треба зазначити, що ця книга створена зусиллям великого колективу авторів, серед яких – декан юридичного факультету ЗНУ, доктор юридичних наук, професор Тетяна Коломоєць, професор кафедри адміністративного та господарського права ЗНУ, доктор юридичних наук, доцент Павло Лютіков та в.о. завідувача кафедри адміністративного та господарського права ЗНУ, доктор юридичних наук, професор Валерій Колпаков.
Це видання стане в нагоді суддям, прокурорам, адвокатам, науковцям, викладачам, аспірантам і студентам вищих юридичних навчальних закладів у написанні курсових і дипломних робіт та всім, хто цікавиться питаннями адміністративного судочинства. Також воно буде використовуватись викладачами і науковими співробітниками юридичного факультету Запорізького національного університету під час викладання дисциплін адміністративного права.
Керівництво юридичного факультету та Наукової бібліотеки ЗНУ висловлює велику подяку представникам проекту «Гарантування дотримання прав людини при здійсненні правосуддя» та керівництву Вищого адміністративного суду за збагачення наукового книжкового фонду ЗНУ та висловлює сподівання на подальшу плідну співпрацю з ними.

Схожі новини