Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти факультету фізичного виховання плідно займаються волонтерською діяльністю

21.01.2016 11:05 Все Факультети Фізичного виховання Факультет фізичного виховання благодійність

Представники кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації факультету фізичного виховання ЗНУ під керівництвом професора Надії Богдановської давно й плідно співпрацюють з багатьма реабілітаційними центрами нашого міста. Студенти-волонтери спеціальності «фізична реабілітація» регулярно приїздять до «Хортицької національної реабілітаційної академії», центру спинальної травми «Гута» та Запорізького регіонального центру фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт», а також – до дитячого будинку «Сонечко».

Протягом календарного року волонтери факультету допомагали фахівцям у їхній роботі, спілкувалися з дітьми-інвалідами та сиротами. Ці благодійні заходи проходили під керівництвом завідувача кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації факультету фізичної реабілітації, професора Надії Богдановської, доцента кафедри Анни Страколист і заступника декана з виховної роботи, старшого викладача кафедри Олени Іванської.
За результатам цієї співпраці від керівництва реабілітаційних центрів на адресу ректора ЗНУ, професора Миколи Фролова неодноразово надходили листи-подяки. У них відзначалися висока академічна підготовка студентів, їх дисциплінованість, уміння і навички, любов до своєї спеціальності та альтруїзм.
Також наші волонтери – студенти Дмитро Салимоненко, Валерія Пунченко, Тетяна Павленко, Дар’я Сещенко та інші – організували новорічне свято для дітей-інвалідів та сиріт. Театральна постановка, подарунки та спілкування – все це було новорічним подарунком для дітей, а волонтерам діти віддячили своїми посмішками та щирою радістю від спілкування.

Факультет фізичного виховання