Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Стартувала вступна кампанія до аспірантури ЗНУ

Стартувала вступна кампанія до аспірантури ЗНУ

21.01.2016 11:11

18 січня в Запорізькому національному університеті стартувала вступна кампанія до аспірантури. Відтепер вступати до аспірантури ЗНУ на контрактну форму навчання можна двічі на рік. Тож випускники півторарічних магістратур мають можливість продовжити здобуття освіти і з 1 березня поповнити лави аспірантів нашого вишу. Окрім того, до аспірантури приймаються особи, які мають вищу освіту і кваліфікацію спеціаліста або магістра. Вступники можуть обрати як денну, так і заочну форму навчання.

За новими Правилами прийому до аспірантури (відтепер цей документ є додатком до загальноуніверситетських Правил прийому) з’явився новий перелік галузей і спеціальностей, збільшено терміни навчання з трьох до чотирьох років. Для вступу до аспірантури обов’язковими залишаються іспити зі спеціальності та з іноземної мови. Важливою новацією є право аспіранта мати одразу двох наукових керівників. Примітно, що наразі розробляються освітньо-наукові програми, що мають якісно підвищити освітній рівень майбутніх докторів філософії.
Прийом документів триватиме до 3 лютого 2016 р., а з 5 по 25 лютого проходитимуть вступні іспити.
З усіх питань щодо вступу до аспірантури звертайтесь за тел.: (061) 228-76-30, e-mail: phd.znu@gmail.com
Варто відзначити, що ви можете стежити за постійним оновленням сторінок відділу на офіційному сайті та в соціальній мережі Facebook https://www.facebook.com/groups/1430909570544926/?fref=ts