Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ почали випускати власний електронний журнал MAGMA

Студенти ЗНУ почали випускати власний електронний журнал MAGMA

21.01.2016 14:13 ЗНУ студентський журнал

«Будь з MAGMA – будь найяскравішим!» - саме такий слоган обрали для свого журналу студенти Запорізького національного університету, перший номер якого вже опублікований в мережі Інтернет. До редакційної колегії періодичного видання увійшли 22 студенти з різних факультетів ЗНУ: журналістики, соціології та управління, філологічного, історичного, біологічного й економічного. Ідейним натхненником створення журналу та головним його редактором стала студентка факультету соціології та управління Тетяна Лобода, а керівником проекту - голова сектору соціальних та масових комунікацій Студентської ради ЗНУ, студентка факультету журналістики Анна Брикова.

Журнал нараховує 38 сторінок і має кілька постійних рубрик – «Актуальне», «Шлях до успіху», «Твій ЗНУ», «Захоплення» та «Життєве». У наступних номерах також з’являтимуться й інші рубрики.
Тексти, світлини, шаржі, карикатури, малюнки – все це створювали студенти, але представники редколегії зазначають, що не проти залучити до участі у створенні видання і працівників нашого вишу.
Тематичне наповнення видання вельми різноманітне. Тут можна знайти інтерв’ю зі студентами та випускниками ЗНУ, які вже досягли успіху в навчанні або кар’єрі та діляться секретами його досягнення. Багато матеріалів присвячені студентському життю та відпочинку.
Вартий уваги матеріал про програми з академічного обміну «Еразмус+». У ньому учасники програми минулих років діляться власним досвідом та мотивують інших долучатися до міжнародних академічних обмінів. Також на сторінках видання журналісти розповідають про свої враження від нових кінострічок та музики, висвітлюють спортивне та повсякденне життя студентської спільноти ЗНУ.
Містяться тут і проблемні публікації. Журналісти зробили опитування про буфети нашого університету та ставлення студентів до їх асортименту, цін та атмосфери, що дещо перегукується із знаменитою телепрограмою «Ревізор». А для поціновувачів літературного слова створено сторінку під назвою «Роздуми».
Охочі ознайомитися із першим номером студентського журналу MAGMA можуть зробити це за посиланням http://issuu.com/magma_znu/docs/magma1, а залишити відгуки та пропозиції редколегія пропонує на сторінці видання ВКонтакті http://vk.com/magma_magazine.
Бажаємо творчому колективові видання успіхів і з нетерпінням чекаємо на наступний випуск, який має вийти 18 лютого.

Ксенія Сухаренко

Схожі новини